Išvirtimo reguliavimo varžtas STELLOX 79-01104-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas79-01104-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
bendras ilgis [mm]
78
kiekis
2
Detali informacija:
MAZDA 3 (BM, BN) 1.5 D (BMLFS, BM4, BN4) (77kW, 2016.02 > .)
MAZDA 3 (BM, BN) 1.6 (BM4, BN4) (77kW, 2013.09 > .)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 1.5 (74kW, 2014.10 > .)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 1.5 D (BMLFP, BMLFS) (77kW, 2016.06 > .)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 1.6 (BM6FJ) (77kW, 2013.09 > .)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 2.0 (110kW, 2013.11 > .)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 2.0 (121kW, 2014.11 > .)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 (GGES) (104kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 (GGES) (108kW, 2005.03 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (GG14) (100kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.3 (GG3S) (122kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GH) 1.8 MZR (88kW, 2007.08 > 2013.07)
MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.0 MZR (GHEFS) (108kW, 2007.08 > 2013.07)
MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.5 MZR (GH5FS) (125kW, 2007.08 > 2013.03)
MAZDA 6 sedanas (GG) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 (GGEP, GG10) (104kW, 2002.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 (GGEP, GG10) (108kW, 2005.03 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 DI (GG14) (105kW, 2005.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.3 (GG3P) (122kW, 2002.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) (191kW, 2005.12 > 2007.08)
MAZDA 6 Sedanas (GH) 1.8 MZR (88kW, 2007.08 > .)
MAZDA 6 Sedanas (GH) 2.0 MZR (GHEFP, GH10F) (108kW, 2007.08 > .)
MAZDA 6 Sedanas (GH) 2.5 MZR (GH5FS, GH5FP) (125kW, 2007.08 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.2 D (135kW, 2018.03 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.2 D (GJ2FP) (110kW, 2013.01 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.2 D (GJ2FP, GJ1021, GJ1022, GL1021) (129kW, 2012.12 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.5 (143kW, 2018.03 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.5 (GJ5FP, GL1032, GL1033) (140kW, 2018.03 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.5 (GJ5FP, GL1032, GL1033) (141kW, 2013.01 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.5 (GJ5FP, GL1032, GL1033) (170kW, 2018.03 > .)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 (GYEW) (104kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 (GYEW) (108kW, 2005.03 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) (89kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) (100kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) (105kW, 2005.06 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 (GY3W, GY10) (122kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Universalas (GH) 1.8 MZR (88kW, 2008.02 > 2013.07)
MAZDA 6 Universalas (GH) 2.0 MZR (GHEFW, GH10F) (108kW, 2008.02 > .)
MAZDA 6 Universalas (GH) 2.0 MZR-CD (GH14) (103kW, 2008.02 > .)
MAZDA 6 Universalas (GH) 2.2 MZR-CD (GH10) (136kW, 2009.01 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.2 D (110kW, 2012.12 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.2 D (135kW, 2018.03 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.5 (143kW, 2018.03 > .)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.2 D AWD (KE102) (129kW, 2012.04 > 2017.02)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.2 D AWD (KE2AW) (110kW, 2012.04 > 2017.02)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.5 AWD (141kW, 2015.02 > 2017.02)
MAZDA CX-5 (KF) 2.2 D AWD (KF4W2) (129kW, 2017.05 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.2 D AWD (KFGW) (110kW, 2017.05 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.5 AWD (143kW, 2017.05 > .)
MAZDA MX-5 III (NC) 2.0 (NC18) (118kW, 2005.03 > .)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V (105kW, 1993.08 > 2000.01)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.3 24V (TA3P) (155kW, 1995.02 > 2000.01)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V (TA5P) (123kW, 1993.07 > 2000.07)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 V6 (TA5P) (120kW, 2000.07 > 2002.09)