Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė STELLOX 77-02070-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas77-02070-SX
Išorinis skersmuo [mm]
33
montavimo vieta
galinė ašis
montavimo vieta
vidinis
vidinis skersmuo [mm]
12
vidinis skersmuo [mm]
12,2
Tinka automobiliams: FORD C-MAX II, FOCUS III, FOCUS III Sedanas; MAZDA CX-7
Detali informacija:
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel (88kW, 2011.02 > .)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG (86kW, 2012.02 > .)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG (88kW, 2012.02 > .)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti (63kW, 2010.12 > .)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti (77kW, 2010.12 > .)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti (92kW, 2010.12 > .)
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost (74kW, 2012.02 > .)
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost (92kW, 2012.02 > .)
FORD FOCUS III 1.5 TDCi ECOnetic (77kW, 2014.09 > .)
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel (88kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III 1.6 LPG (86kW, 2012.02 > .)
FORD FOCUS III 1.6 LPG (88kW, 2012.02 > .)
FORD FOCUS III 1.6 Ti (63kW, 2011.08 > .)
FORD FOCUS III 1.6 Ti (77kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III 1.6 Ti (88kW, 2012.02 > .)
FORD FOCUS III 1.6 Ti (92kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.0 EcoBoost (74kW, 2012.02 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.0 EcoBoost (92kW, 2012.02 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.5 TDCi ECOnetic (77kW, 2014.11 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.6 Flexifuel (88kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.6 Ti (63kW, 2011.08 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.6 Ti (77kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.6 Ti (92kW, 2010.07 > .)
MAZDA CX-7 (ER) 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) (120kW, 2012.01 > 2013.03)
MAZDA CX-7 (ER) 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) (127kW, 2009.09 > .)
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER103, ER3P) (175kW, 2006.11 > .)
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER3P) (190kW, 2007.10 > .)
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER3P) (191kW, 2009.09 > .)
MAZDA CX-7 (ER) 2.5 MZR (ER10L) (120kW, 2009.09 > .)