Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė STELLOX 77-01625-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas77-01625-SX
Kokybės klasėEkonominė
storis [mm]45
Išorinis skersmuo [mm]
37
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
priekinė ašis, kairė ir dešinė
vairavimo mechanizmo tipas
Valdymo svirčiai
vairavimo mechanizmo tipas
valdymo svirtis
vidinis skersmuo [mm]
14
Tinka automobiliams: DACIA DUSTER
Detali informacija:
DACIA DUSTER (HS_) 1.2 TCe 125 (92kW, 2013.10 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.2 TCe 125 4x4 (92kW, 2015.06 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (63kW, 2010.04 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (80kW, 2013.08 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSAJ) (66kW, 2010.10 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSMC) (79kW, 2010.06 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 (66kW, 2010.10 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 (80kW, 2013.08 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 (HSMC, HSMD) (81kW, 2010.10 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V (77kW, 2010.04 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 (77kW, 2010.06 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V Hi-Flex (77kW, 2010.08 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V LPG (77kW, 2011.04 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 (84kW, 2015.06 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 4x4 (84kW, 2015.06 > .)
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 LPG (84kW, 2015.06 > .)