Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė STELLOX 77-01074-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas77-01074-SX
Išorinis skersmuo [mm]
31
montavimo vieta
galinė ašis dešinėje
montavimo vieta
galinė kairė ašis
vairavimo mechanizmo tipas
Valdymo svirčiai
vidinis skersmuo [mm]
10
vidinis skersmuo [mm]
10,4
Detali informacija:
CHRYSLER CIRRUS 2.5 LX (120kW, 1994.10 > 2000.09)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A) (107kW, 1995.12 > 1999.04)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A) (85kW, 1994.02 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A) (93kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) (101kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSTD (E57A) (66kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A) (110kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A) (85kW, 1994.02 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A) (93kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) (101kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSTD (E57A) (66kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A) (110kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A) (125kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A) (98kW, 2000.09 > 2004.10)
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A) (100kW, 1996.09 > 2000.09)
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 TDI (EA6A) (66kW, 1996.09 > 2004.10)
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.4 GDI (EA3A) (106kW, 2000.09 > 2004.10)
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.4 GDI (EA3A) (110kW, 1999.02 > 2000.09)
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A) (118kW, 2000.09 > 2004.10)
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A) (120kW, 1996.09 > 2000.09)
MITSUBISHI GALANT VIII universalas (EA_, EC_) 2.0 (EA2W) (100kW, 1996.09 > 2000.09)
MITSUBISHI GALANT VIII universalas (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EA5W) (120kW, 1996.09 > 2000.09)
MITSUBISHI LANCER VI (CJ_, CP_, CK_) EVO V (CP9A) (206kW, 1996.08 > 2003.08)
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO VIII - 260 (CT9A) (195kW, 2004.03 > .)