Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė STELLOX 77-00957-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas77-00957-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Išorinis skersmuo [mm]
36
montavimo tipas
Guminis metalinis guolis
montavimo vieta
galinė ašis
vidinis skersmuo [mm]
12
Detali informacija:
FORD C-MAX (DM2) 1.6 (74kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi (66kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi (80kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 1.8 (92kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 2.0 (107kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi (81kW, 2008.02 > 2010.09)
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi (100kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi (80kW, 2003.10 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti (85kW, 2004.08 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 (88kW, 2003.10 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 (92kW, 2004.04 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 (107kW, 2004.03 > 2007.03)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V (55kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V (74kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V (85kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V (96kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 (127kW, 2002.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.4 16V (55kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.6 16V (74kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 16V (85kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 2.0 16V (96kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V (55kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V (74kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V (85kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi (55kW, 1999.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V (96kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 (59kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG (85kW, 2009.10 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi (66kW, 2005.01 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi (80kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 (92kW, 2006.03 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi (85kW, 2005.01 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 (107kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG (107kW, 2009.04 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi (81kW, 2008.02 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.4 (59kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 (74kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi (66kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti (85kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.8 (92kW, 2006.03 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi (85kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 2.0 (107kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi (81kW, 2008.02 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 (59kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG (85kW, 2009.10 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi (66kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi (80kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 (92kW, 2006.03 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 (107kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi (81kW, 2008.02 > .)
MAZDA 3 (BK) 1.3 (BK14) (62kW, 2003.10 > 2009.06)
MAZDA 3 (BK) 1.6 (BK14) (77kW, 2003.10 > 2009.06)
MAZDA 3 (BK) 2.0 (BKEP) (110kW, 2003.10 > 2009.06)
MAZDA 3 (BK) 2.3 MPS Turbo (BK14) (191kW, 2006.12 > 2009.06)
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZ-CD (BL14) (80kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR (BL14) (77kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR (BLEFW) (110kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD (BL10) (110kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 (BL) 2.3 MPS Turbo (BL14) (191kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 sedanas (BK) 1.6 (BK12) (77kW, 2004.02 > 2009.06)
MAZDA 3 sedanas (BK) 2.0 (BKEP) (110kW, 2004.02 > .)
MAZDA 3 sedanas (BL) 1.6 MZR (BL12) (77kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 sedanas (BL) 2.0 MZR (BL12, BLEFP) (110kW, 2009.06 > .)
MAZDA 5 (CR) 1.8 (CR19) (85kW, 2005.03 > .)
MAZDA 5 (CR) 2.0 (CREW, CR19) (107kW, 2005.03 > .)
MAZDA 5 (CR) 2.0 CD (CR19) (81kW, 2005.03 > .)
MAZDA 5 (CR) 2.0 CD (CR19) (105kW, 2005.06 > .)
MAZDA 5 (CW) 2.0 (CWEFW) (106kW, 2011.01 > .)
VOLVO S40 II (544) 1.6 (74kW, 2005.01 > 2012.12)
VOLVO S40 II (544) 1.6 D (81kW, 2005.01 > 2012.12)
VOLVO S40 II (544) 1.8 (92kW, 2004.04 > 2010.12)
VOLVO S40 II (544) 2.0 (107kW, 2006.10 > 2012.12)
VOLVO S40 II (544) 2.4 (103kW, 2004.01 > 2010.12)
VOLVO S40 II (544) 2.4 (125kW, 2004.01 > 2012.12)
VOLVO S40 II (544) D2 (84kW, 2010.10 > 2012.12)
VOLVO S40 II (544) D5 (132kW, 2006.03 > 2010.12)
VOLVO S40 II (544) T5 AWD (162kW, 2004.04 > 2007.12)
VOLVO V50 (545) 1.6 (74kW, 2005.01 > 2012.12)
VOLVO V50 (545) 1.6 D (81kW, 2005.01 > 2011.12)
VOLVO V50 (545) 1.8 (92kW, 2004.04 > 2010.12)
VOLVO V50 (545) 2.0 (107kW, 2006.10 > 2012.12)
VOLVO V50 (545) 2.0 D (100kW, 2004.04 > 2010.12)
VOLVO V50 (545) 2.4 (103kW, 2004.04 > 2010.12)
VOLVO V50 (545) 2.4 (125kW, 2004.04 > 2010.12)