Pakabos statramsčio atraminis guolis STELLOX 72-22772-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas72-22772-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
priekinė ašis, kairė ir dešinė
Tinka automobiliams: RENAULT CLIO II, CLIO SYMBOL I, KANGOO, KANGOO Express, TWINGO II
Detali informacija:
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... (43kW, 1998.09 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... (55kW, 2001.06 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) (55kW, 1998.09 > 2005.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) (72kW, 2000.08 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (74kW, 2004.01 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) (50kW, 2004.08 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) (48kW, 2001.06 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00) (66kW, 1998.09 > 2005.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... (79kW, 1998.09 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) (59kW, 1999.12 > 2005.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport (132kW, 2004.01 > .)
RENAULT CLIO SYMBOL I (LB_) 1.4 (55kW, 2000.08 > .)
RENAULT CLIO SYMBOL I (LB_) 1.4 16V (72kW, 2000.08 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) (43kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) (55kW, 2001.06 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) (55kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (50kW, 2005.06 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (62kW, 2005.06 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) (48kW, 2001.12 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09) (60kW, 2002.07 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V (70kW, 2001.06 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) (40kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) (47kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F) (43kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T) (55kW, 2001.10 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) (55kW, 1997.08 > 2008.06)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (45kW, 2005.10 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) (48kW, 2001.12 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) (60kW, 2003.04 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E) (50kW, 2005.06 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) (62kW, 2005.06 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R) (42kW, 2002.12 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V (70kW, 2001.10 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) (70kW, 2001.10 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V) (62kW, 2003.07 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) (59kW, 2001.10 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) (62kW, 2003.07 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U) (59kW, 2000.02 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) (40kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) (47kW, 1997.08 > .)
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 (CN0D) (43kW, 2007.03 > .)
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN0K, CN0V, CN0A) (56kW, 2007.03 > .)
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 TCe 100 (CN0P) (75kW, 2011.02 > .)
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) (74kW, 2007.03 > .)
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E) (47kW, 2007.03 > .)