Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė STELLOX 71-11066-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas71-11066-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
2
ilgis [mm]
90
Išorinis skersmuo [mm]
56
montavimo tipas
Guminis metalinis guolis
montavimo vieta
galinė ašis dešinėje
montavimo vieta
galinė ašis, kairė ir dešinė
galinė kairė ašis
vidinis skersmuo [mm]
12
Tinka automobiliams: VW GOLF III, VENTO
Detali informacija:
VW GOLF III (1H1) 1.4 (40kW, 1991.11 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.4 (44kW, 1991.10 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.6 (55kW, 1992.09 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.6 (74kW, 1995.07 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.8 (55kW, 1991.11 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.8 (66kW, 1991.11 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1) (66kW, 1993.01 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.9 D (48kW, 1991.11 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.9 SDI (47kW, 1995.07 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.9 TD, GTD (55kW, 1991.11 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI (66kW, 1993.09 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI (81kW, 1996.04 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI Syncro (1HX1) (66kW, 1995.08 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 2.0 (85kW, 1991.11 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V (110kW, 1992.08 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1) (85kW, 1995.08 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR6 (128kW, 1992.01 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1) (140kW, 1994.10 > 1997.08)
VW VENTO (1H2) 1.6 (55kW, 1992.09 > 1998.09)
VW VENTO (1H2) 1.6 (74kW, 1994.10 > 1998.09)
VW VENTO (1H2) 1.8 (55kW, 1991.11 > 1998.09)
VW VENTO (1H2) 1.8 (66kW, 1991.11 > 1998.09)
VW VENTO (1H2) 1.9 D (48kW, 1991.11 > 1998.09)
VW VENTO (1H2) 1.9 SDI (47kW, 1997.04 > 1998.09)
VW VENTO (1H2) 1.9 TD (55kW, 1991.11 > 1998.09)
VW VENTO (1H2) 1.9 TDI (66kW, 1993.09 > 1998.09)
VW VENTO (1H2) 2.0 (85kW, 1991.11 > 1998.09)
VW VENTO (1H2) 2.8 VR6 (128kW, 1992.01 > 1998.09)