Filtras, salono oras STELLOX 71-10509-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas71-10509-SX
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]30
plotis [mm]117
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Bazinė versija (prekės Nr.)
71-10370-SX
filtro tipas
aktyvios anglies filtras
filtro tipas
filtro įdėklas
ilgis [mm]
448
ilgis [mm]
450
medžiaga
aktyvioji anglis
Detali informacija:
MINI MINI (R56) Cooper (88kW, 2006.10 > 2012.02)
MINI MINI (R56) Cooper (90kW, 2010.03 > .)
MINI MINI (R56) Cooper S (128kW, 2006.10 > 2010.02)
MINI MINI (R56) Cooper S (135kW, 2010.03 > 2013.11)
MINI MINI (R56) John Cooper Works (155kW, 2008.03 > .)
MINI MINI (R56) John Cooper Works GP (160kW, 2012.09 > 2013.11)
MINI MINI (R56) One (70kW, 2007.03 > .)
MINI MINI (R56) One (72kW, 2010.03 > 2013.11)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper (88kW, 2007.10 > 2013.12)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper (90kW, 2010.03 > 2014.06)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper S (128kW, 2007.10 > 2010.02)
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper S (135kW, 2010.03 > 2014.06)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper (90kW, 2010.06 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper ALL4 (90kW, 2012.11 > 2016.10)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 (135kW, 2010.06 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD (105kW, 2011.02 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD ALL4 (105kW, 2010.01 > 2016.09)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) John Cooper Works ALL4 (160kW, 2012.09 > .)
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) One (72kW, 2010.06 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper S (135kW, 2010.03 > .)
MINI MINI kabrioletas (R57) Cooper SD (105kW, 2011.02 > .)
MINI MINI kupė (R58) Cooper (90kW, 2011.09 > .)
MINI MINI kupė (R58) Cooper S (135kW, 2011.09 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper (90kW, 2012.04 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 (135kW, 2012.04 > .)
MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper SD ALL4 (105kW, 2012.04 > 2016.09)
MINI MINI PACEMAN (R61) John Cooper Works ALL4 (160kW, 2012.09 > 2016.09)