Oro filtras STELLOX 71-01328-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas71-01328-SX
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]56
aukštis [mm]57,3
plotis [mm]223
plotis [mm]346,48
plotis [mm]346,5
plotis [mm]347
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
bendras ilgis [mm]
226
filtro tipas
filtro įdėklas
ilgis [mm]
344
medžiaga
popierius
Detali informacija:
VOLVO S60 I (384) 2.0 T (132kW, 2001.09 > 2010.04)
VOLVO S60 II (134) 2.0 T (149kW, 2010.04 > .)
VOLVO S60 II (134) D2 (88kW, 2015.03 > .)
VOLVO S60 II (134) D5 (151kW, 2010.04 > .)
VOLVO S60 II (134) D5 (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO S60 II (134) D5 AWD (151kW, 2010.04 > .)
VOLVO S60 II (134) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO S60 II (134) T3 (110kW, 2010.04 > .)
VOLVO S60 II (134) T3 (112kW, 2015.03 > .)
VOLVO S60 II (134) T4 (132kW, 2010.04 > .)
VOLVO S60 II (134) T4 (140kW, 2015.03 > .)
VOLVO S60 II (134) T4F (132kW, 2011.04 > .)
VOLVO S60 II (134) T5 (177kW, 2010.04 > .)
VOLVO S60 II (134) T5 (180kW, 2013.09 > .)
VOLVO S60 II (134) T6 (225kW, 2013.09 > .)
VOLVO S60 II (134) T6 AWD (225kW, 2015.09 > 2018.12)
VOLVO S60 II Cross Country (134) D3 (110kW, 2015.03 > 2018.05)
VOLVO S80 II (124) 1.6 DRIVe (84kW, 2011.06 > .)
VOLVO S80 II (124) 2.4 D (120kW, 2006.03 > .)
VOLVO S80 II (124) 4.4 V8 AWD (232kW, 2006.03 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 (136kW, 2006.03 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 (151kW, 2010.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 AWD (136kW, 2007.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 AWD (151kW, 2010.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO S80 II (124) T4 (132kW, 2010.10 > .)
VOLVO S80 II (124) T4F (132kW, 2011.05 > .)
VOLVO S80 II (124) T5 (177kW, 2010.10 > .)
VOLVO S80 II (124) T5 (180kW, 2013.09 > .)
VOLVO V60 I (155) 1.6 DRIVe (84kW, 2011.06 > .)
VOLVO V60 I (155) 2.0 T (149kW, 2010.09 > .)
VOLVO V60 I (155) D2 (88kW, 2015.03 > .)
VOLVO V60 I (155) D3 (110kW, 2015.03 > .)
VOLVO V60 I (155) D3 / D4 (120kW, 2010.09 > .)
VOLVO V60 I (155) D4 (133kW, 2013.10 > .)
VOLVO V60 I (155) D4 AWD (140kW, 2015.03 > .)
VOLVO V60 I (155) D5 (151kW, 2010.09 > .)
VOLVO V60 I (155) D5 (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO V60 I (155) D5 AWD (151kW, 2010.09 > .)
VOLVO V60 I (155) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO V60 I (155) T3 (110kW, 2010.09 > .)
VOLVO V60 I (155) T3 (112kW, 2015.03 > .)
VOLVO V60 I (155) T4 (132kW, 2010.09 > .)
VOLVO V60 I (155) T4 (140kW, 2015.03 > .)
VOLVO V60 I (155) T4F (132kW, 2011.04 > .)
VOLVO V60 I (155) T5 (177kW, 2010.09 > .)
VOLVO V60 I (155) T5 (180kW, 2013.10 > .)
VOLVO V60 I Cross Country (157) D4 (140kW, 2015.03 > 2018.05)
VOLVO V70 III (135) 1.6 DRIVe / D2 (84kW, 2011.06 > .)
VOLVO V70 III (135) 2.4 D (120kW, 2007.08 > .)
VOLVO V70 III (135) D2 (88kW, 2015.03 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 (136kW, 2007.08 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 (151kW, 2009.12 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 AWD (136kW, 2007.10 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 AWD (151kW, 2009.12 > .)
VOLVO V70 III (135) T4 (140kW, 2015.03 > .)
VOLVO V70 III (135) T5 (177kW, 2010.01 > .)
VOLVO V70 III (135) T5 (180kW, 2013.10 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T (149kW, 2010.03 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) 2.4 D (129kW, 2009.07 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) 2.4 D / D3 / D4 AWD (120kW, 2008.05 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D3 (100kW, 2012.04 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D3 (110kW, 2015.03 > 2017.02)
VOLVO XC60 I SUV (156) D3 / D4 (120kW, 2010.03 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D4 (133kW, 2013.10 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D4 (140kW, 2015.03 > 2017.02)
VOLVO XC60 I SUV (156) D4 AWD (133kW, 2013.10 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D4 AWD (140kW, 2015.03 > 2017.02)
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD (136kW, 2008.05 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD (151kW, 2009.07 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD (162kW, 2015.03 > 2017.02)
VOLVO XC60 I SUV (156) T5 (177kW, 2010.09 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) T5 (180kW, 2013.10 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) T5 AWD (180kW, 2015.10 > 2017.02)
VOLVO XC60 I SUV (156) T6 (225kW, 2013.10 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) T6 AWD (225kW, 2013.10 > .)
VOLVO XC70 II (136) 2.4 D (129kW, 2010.01 > .)
VOLVO XC70 II (136) 2.4 D / D4 AWD (120kW, 2007.08 > .)
VOLVO XC70 II (136) D3 (120kW, 2011.08 > .)
VOLVO XC70 II (136) D4 (133kW, 2013.10 > .)
VOLVO XC70 II (136) D4 AWD (133kW, 2013.10 > .)
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD (136kW, 2007.08 > .)
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD (151kW, 2009.12 > .)
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD (162kW, 2015.03 > .)