Vikšro valdymo svirtis STELLOX 57-71081-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas57-71081-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
dalis
priekinė dalis
Išorinis sriegis [mm]
M16x1.5
kūgio dydis [mm]
19,5
montavimo vieta
apatinis
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
parametras
High Line
porinis gaminio numeris
57-71082-SX
vairavimo mechanizmo tipas
valdymo svirtis
vidinis skersmuo [mm]
12
Tinka automobiliams: FORD FUSION; MAZDA 6 Hatchback, 6 sedanas, 6 Station Wagon
Detali informacija:
FORD FUSION (JU_) 1.25 (55kW, 2004.08 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.4 (59kW, 2002.08 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG (59kW, 2010.01 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.4 TDCi (50kW, 2002.08 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.6 (74kW, 2002.08 > 2008.11)
FORD FUSION (JU_) 1.6 TDCi (66kW, 2004.11 > 2012.12)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 (GGES) (104kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 (GGES) (108kW, 2005.03 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (GG14) (89kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (GG14) (100kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (GG14) (105kW, 2005.06 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.3 (GG3S) (122kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 (GGEP, GG10) (104kW, 2002.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 (GGEP, GG10) (108kW, 2005.03 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 DI (GG14) (89kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 DI (GG14) (100kW, 2002.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 DI (GG14) (105kW, 2005.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.3 (120kW, 2005.03 > 2007.07)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.3 (GG3P) (122kW, 2002.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) (191kW, 2005.12 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 (GYEW) (104kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 (GYEW) (108kW, 2005.03 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) (89kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) (100kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) (105kW, 2005.06 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 (GY3W, GY10) (122kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 AWD (GY3W) (119kW, 2002.11 > 2007.08)