Vidinė skersinė vairo trauklė STELLOX 55-74013-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas55-74013-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
260
Išorinis sriegis 1 [mm]
M16x1.0
Išorinis sriegis 2 [mm]
M12x1.25
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
Tinka automobiliams: NISSAN ALMERA I, ALMERA I Hatchback
Detali informacija:
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 (64kW, 1995.09 > 2000.07)
NISSAN ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX (55kW, 1995.09 > 2000.07)
NISSAN ALMERA I (N15) 1.6 (73kW, 1995.09 > 2000.07)
NISSAN ALMERA I (N15) 1.6 SLX (66kW, 1995.09 > 2000.07)
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 (64kW, 1995.09 > 2000.03)
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S, GX, LX (55kW, 1995.09 > 2000.03)
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 (73kW, 1995.09 > 2000.03)
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 SR, SLX (66kW, 1995.09 > 2000.03)