Vidinė skersinė vairo trauklė STELLOX 55-01701-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas55-01701-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
bendras ilgis [mm]
318
Išorinis sriegis 1 [mm]
M14x1.5
Išorinis sriegis 2 [mm]
M14x1.5
montavimo vieta
dešinė
montavimo vieta
kairė
priekinė ašis, dešinė
papildomas gaminys / papildoma informacija
be priedų
Detali informacija:
CITROEN C4 I (LC_) 1.4 16V (65kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 16V (80kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 16V Bio-Flex (80kW, 2007.09 > 2008.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 HDi (66kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 HDi (80kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 THP 140 (103kW, 2008.07 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 THP 150 (110kW, 2008.07 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 VTi 120 (88kW, 2008.07 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V (100kW, 2004.11 > 2007.07)
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V (103kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V (130kW, 2004.11 > 2008.07)
CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi (81kW, 2007.04 > 2008.07)
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 HDi (100kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 HDi (103kW, 2008.07 > 2011.07)
CITROEN C4 I sedanas 1.6 16V (80kW, 2006.07 > .)
CITROEN C4 kupė (LA_) 1.4 16V (65kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 1.6 16V (80kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 1.6 HDi (66kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 1.6 HDi (80kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 1.6 THP 150 (110kW, 2008.07 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 1.6 VTi 120 (88kW, 2008.07 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 2.0 16V (100kW, 2004.11 > 2007.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 2.0 16V (130kW, 2004.11 > 2010.12)
CITROEN C4 kupė (LA_) 2.0 HDi (100kW, 2004.11 > 2010.12)
CITROEN C4 kupė (LA_) 2.0 HDi (103kW, 2008.07 > 2011.07)
PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 16V (2DNFUF, 2DNFUR) (80kW, 2000.09 > .)
PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 HDi 110 (80kW, 2005.04 > .)
PEUGEOT 206 CC (2D) 2.0 S16 (100kW, 2000.09 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.1 (40kW, 1998.08 > 2000.07)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.1 i (44kW, 1998.09 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 16V (65kW, 2003.10 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 HDi eco 70 (50kW, 2001.09 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 i (55kW, 1998.09 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 16V (79kW, 2001.06 > 2005.04)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 16V (80kW, 2000.12 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 HDi 110 (80kW, 2004.05 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 i (65kW, 1998.09 > 2000.12)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.9 D (51kW, 1998.09 > 2001.11)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 2.0 HDI 90 (66kW, 1999.12 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 2.0 RC (130kW, 2003.07 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 2.0 S16 (99kW, 1999.04 > 2000.10)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 2.0 S16 (100kW, 1999.06 > .)
PEUGEOT 206 sedanas 1.4 (55kW, 2007.03 > .)
PEUGEOT 206 sedanas 1.4 HDi eco 70 (50kW, 2008.09 > .)
PEUGEOT 206 sedanas 1.6 16V (80kW, 2007.03 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.1 (44kW, 2002.07 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 (55kW, 2002.07 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 16V (65kW, 2003.10 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 HDi (50kW, 2002.07 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 16V (80kW, 2002.07 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 HDi 110 (80kW, 2004.05 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 16V (100kW, 2002.07 > 2007.02)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi (66kW, 2002.07 > .)
PEUGEOT 206 Van 1.1 (44kW, 2002.09 > 2007.02)
PEUGEOT 206 Van 1.4 HDi (50kW, 2001.09 > 2009.03)
PEUGEOT 206 Van 1.9 D (51kW, 1999.04 > 2007.05)
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) 1.1 (44kW, 2009.01 > .)
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) 1.4 HDi eco 70 (50kW, 2009.01 > .)
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) 1.4 i (54kW, 2010.09 > .)
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) 1.4 i (2LKFWA, 2MKFWA) (55kW, 2009.01 > .)
PEUGEOT 207 sedanas 1.4 (54kW, 2007.12 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 (54kW, 2007.06 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 16V (65kW, 2003.11 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 HDi (50kW, 2001.10 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V (80kW, 2000.08 > 2007.11)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi (66kW, 2005.04 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 110 (80kW, 2004.02 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (100kW, 2000.08 > 2005.06)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (103kW, 2005.03 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (130kW, 2005.06 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 110 (79kW, 2000.08 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135 (100kW, 2003.10 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 (66kW, 2000.08 > .)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 16V (65kW, 2003.11 > 2007.07)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 HDi (50kW, 2002.03 > 2005.06)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 16V (80kW, 2002.03 > 2008.04)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi (66kW, 2005.04 > 2008.04)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 110 (80kW, 2004.02 > 2008.04)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 (100kW, 2002.03 > 2005.06)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V (103kW, 2005.03 > 2008.04)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V (130kW, 2005.06 > 2008.04)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 110 (79kW, 2002.03 > 2009.12)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135 (100kW, 2004.02 > 2008.04)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 90 (66kW, 2002.03 > 2008.04)
PEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V (80kW, 2005.02 > .)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (100kW, 2003.10 > 2005.06)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (103kW, 2005.03 > .)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (130kW, 2003.10 > 2009.04)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135 (100kW, 2005.06 > 2009.04)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 16V (65kW, 2003.11 > 2007.07)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V (80kW, 2002.03 > 2008.04)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110 (80kW, 2004.02 > .)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 90 (66kW, 2006.12 > .)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V (100kW, 2002.03 > .)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V (103kW, 2005.03 > .)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 110 (79kW, 2002.03 > 2009.12)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135 (100kW, 2004.02 > .)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 90 (66kW, 2002.03 > .)