Vidinė skersinė vairo trauklė STELLOX 55-00141-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas55-00141-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
322
Išorinis sriegis 2 [mm]
M12x1.5
montavimo vieta
dešinė
montavimo vieta
kairė
priekinė ašis
priekinė ašis, dešinė
priekinė ašis, kairė
vidinis sriegis 1 [mm]
M14x1.5
Detali informacija:
IRMSCHER COUPE 1.6 16V (78kW, 1997.01 > .)
OPEL COMBO Furgonas / erdvus limuzinas (71_) 1.2 (33kW, 1994.07 > 2001.10)
OPEL COMBO Furgonas / erdvus limuzinas (71_) 1.4 (44kW, 1994.07 > 2001.10)
OPEL COMBO Furgonas / erdvus limuzinas (71_) 1.4 (60kW, 1994.07 > 2001.10)
OPEL COMBO Furgonas / erdvus limuzinas (71_) 1.7 D (44kW, 1994.07 > 2001.10)
OPEL CORSA A Hečbekas (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68) (55kW, 1988.08 > 1992.09)
OPEL CORSA A TR (S83) 1.2 i (F11, M11, F19, M19) (33kW, 1989.09 > 1993.03)
OPEL CORSA A TR (S83) 1.4 i (F11, M11, F19, M19) (44kW, 1989.10 > 1993.03)
OPEL CORSA A TR (S83) 1.4 S (F11, M11, F19, M19) (53kW, 1989.09 > 1993.03)
OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 TD (F11, M11, F19, M19) (49kW, 1987.10 > 1993.03)
OPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68) (40kW, 1996.11 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68) (33kW, 1993.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68) (48kW, 1998.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68) (44kW, 1993.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68) (66kW, 1994.09 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68) (60kW, 1993.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68) (37kW, 1993.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68) (49kW, 1993.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68) (80kW, 1993.03 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68) (74kW, 1997.08 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68) (78kW, 1994.09 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.7 D (F08, F68, M68) (44kW, 1996.02 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 130i (58kW, 1996.10 > 2002.08)
OPEL CORSA B hečbekas (S93) 1.2 (F08, W5L) (33kW, 1994.08 > 2001.12)
OPEL CORSA B hečbekas (S93) 1.4 i (F08, W5L) (44kW, 1999.08 > 2000.09)
OPEL CORSA B hečbekas (S93) 1.7 D (F08, W5L) (44kW, 1999.08 > 2000.09)
OPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07) (66kW, 1994.07 > 2000.12)
OPEL TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) (74kW, 1997.08 > 1998.08)
OPEL TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) (78kW, 1994.07 > 1998.08)