Centrinės trauklės mazgas STELLOX 53-00632-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas53-00632-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
470
Išorinis sriegis [mm]
M14x1.5
kūgio dydis [mm]
18
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis
stūmimo trauklė
vamzdelio Ø [mm]
28
Vamzdžio skersmuo [mm]
28
Tinka automobiliams: MERCEDES-BENZ T1 autobusas, T1 komercinis, T1 plokščiadugnis / važiuoklė
Detali informacija:
MERCEDES-BENZ T1 autobusas (B601) 207 D 2.4 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377) (48kW, 1977.05 > 1982.12)
MERCEDES-BENZ T1 autobusas (B601) 207 D 2.4 (601.371, 601.376, 601.377) (53kW, 1982.07 > 1990.01)
MERCEDES-BENZ T1 autobusas (B601) 208 D 2.3 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377) (58kW, 1988.10 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 autobusas (B601) 209 D 2.9 (65kW, 1982.12 > 1990.01)
MERCEDES-BENZ T1 autobusas (B601) 210 D 2.8 (70kW, 1988.11 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (601, 611) 207 D 2.4 (53kW, 1982.06 > 1990.01)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (601, 611) 208 D 2.3 (58kW, 1988.11 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (601, 611) 208 D 2.3 (60kW, 1988.10 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (601, 611) 209 D 2.9 (65kW, 1982.12 > 1990.01)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (601, 611) 210 2.3 (70kW, 1982.07 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (601, 611) 210 2.3 (77kW, 1989.05 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (601, 611) 210 D 2.8 (70kW, 1988.10 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (601, 611) 210 D 2.8 (72kW, 1988.10 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (B602) 307 D 2.4 (53kW, 1982.10 > 1990.01)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (B602) 308 D 2.3 (58kW, 1988.11 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (B602) 308 D 2.3 (60kW, 1989.06 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (B602) 309 D 3.0 (65kW, 1982.10 > 1990.01)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (B602) 310 D 2.9 (70kW, 1989.06 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (B602) 310 D 2.9 (72kW, 1989.06 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (601) 207 D 2.4 (48kW, 1977.04 > 1982.12)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (601) 207 D 2.4 (53kW, 1977.12 > 1989.10)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (601) 208 D 2.3 (58kW, 1988.11 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (601) 208 D 2.3 (60kW, 1989.06 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (601) 209 D 2.9 (65kW, 1982.12 > 1990.01)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (601) 210 2.3 (63kW, 1977.04 > 1989.10)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (601) 210 2.3 (70kW, 1977.04 > 1989.10)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (601) 210 D 2.8 (72kW, 1988.11 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (601) 210 D 2.9 (70kW, 1988.11 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (B602) 307 D 2.4 (53kW, 1982.06 > 1990.01)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (B602) 308 D 2.3 (58kW, 1989.06 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (B602) 308 D 2.3 (60kW, 1989.06 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (B602) 309 D 3.0 (65kW, 1982.10 > 1990.01)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (B602) 310 D 2.9 (70kW, 1989.06 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 plokščiadugnis / važiuoklė (B602) 310 D 2.9 (72kW, 1989.06 > 1996.02)