Skersinės vairo trauklės galas STELLOX 51-71014-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas51-71014-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
94
Išorinis sriegis [mm]
M10x1.25
montavimo vieta
dešinė
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
porinis gaminio numeris
51-71015-SX
vidinis sriegis [mm]
M14x1.5
Tinka automobiliams: FORD FIESTA V, FIESTA V Van, FUSION; MAZDA 2
Detali informacija:
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi (66kW, 2004.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V Van 1.3 (51kW, 2003.10 > 2005.07)
FORD FIESTA V Van 1.4 TDCi (50kW, 2003.10 > 2010.12)
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG (59kW, 2010.01 > 2012.12)
MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) (55kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.3 L (DY3W) (67kW, 2003.04 > .)
MAZDA 2 (DY) 1.4 (59kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.4 CD (50kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.6 (74kW, 2003.02 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.6 (74kW, 2003.04 > 2007.06)