Centrinės trauklės mazgas STELLOX 51-00584-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas51-00584-SX
ilgis [mm]
384
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
porinis gaminio numeris
51-00583-SX
sriegio dydis
M22x1,5 : M12x1,5
sriegio dydis
M22x1.5 : M12x1.5
strypas / statramstis
trauklė
Tinka automobiliams: SEAT CORDOBA, CORDOBA Vario, IBIZA II, TOLEDO I; VW GOLF II, JETTA II
Detali informacija:
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 16V (55kW, 2000.05 > 2002.10)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i (44kW, 1994.06 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i (55kW, 1993.02 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i (74kW, 1996.07 > 1999.10)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i (66kW, 1993.02 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TD (55kW, 1993.02 > 1996.08)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 16V (55kW, 1999.06 > 2002.12)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i (74kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI (50kW, 1999.06 > 2002.12)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 16V (55kW, 2000.05 > 2002.02)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i (44kW, 1993.09 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 T 20V Cupra (115kW, 2000.07 > 2002.02)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TD (55kW, 1993.03 > 1996.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI (81kW, 1997.02 > 1999.08)
SEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i (55kW, 1993.01 > 1999.03)
SEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 i (66kW, 1993.11 > 1996.12)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.0 (37kW, 1985.08 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 (37kW, 1985.08 > 1987.12)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 (40kW, 1983.08 > 1987.06)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat (40kW, 1986.06 > 1992.12)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 (51kW, 1986.08 > 1991.07)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 (53kW, 1986.02 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 (55kW, 1983.08 > 1992.07)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D (40kW, 1983.08 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD (44kW, 1989.08 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD (51kW, 1983.08 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD (59kW, 1989.04 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 (62kW, 1986.08 > 1990.01)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 (66kW, 1984.08 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI (79kW, 1985.08 > 1987.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI (82kW, 1983.08 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V (95kW, 1986.02 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V (102kW, 1986.02 > 1990.06)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat (79kW, 1987.01 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat (66kW, 1987.08 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat Syncro (66kW, 1987.08 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro (66kW, 1986.02 > 1991.07)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro (72kW, 1988.08 > 1991.07)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3 (40kW, 1984.01 > 1987.06)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3 Cat (40kW, 1987.06 > 1991.12)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 (51kW, 1986.10 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 (53kW, 1986.03 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 (55kW, 1984.01 > 1992.07)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 D (40kW, 1984.01 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD (44kW, 1990.01 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD (51kW, 1984.01 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD (59kW, 1989.04 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 (62kW, 1986.08 > 1990.01)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 (66kW, 1984.08 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 (79kW, 1985.08 > 1987.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 (82kW, 1984.01 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V (95kW, 1986.08 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V (102kW, 1987.06 > 1989.12)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat (66kW, 1987.08 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat (79kW, 1987.01 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro (66kW, 1987.08 > 1988.12)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro (72kW, 1988.08 > 1991.07)