Skersinės vairo trauklės galas STELLOX 51-00153-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas51-00153-SX
ilgis [mm]
108,5
ilgis [mm]
109
Išorinis sriegis [mm]
M10x1.25
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
priekinė ašis, kairė ir dešinė
vidinis sriegis [mm]
M14x1.5
Detali informacija:
AUDI 80 B1 sedanas (80, 82) 1.3 (40kW, 1972.05 > 1978.07)
VW PASSAT B1 Variant (33) 1.6 (55kW, 1976.02 > 1980.07)
VW PASSAT B2 (32B) 1.3 (40kW, 1980.08 > 1983.07)
VW PASSAT B2 (32B) 1.3 (44kW, 1980.08 > 1986.07)
VW PASSAT B2 (32B) 1.6 (51kW, 1987.08 > 1988.03)
VW PASSAT B2 (32B) 1.6 (53kW, 1986.02 > 1988.03)
VW PASSAT B2 (32B) 1.6 (55kW, 1980.08 > 1988.03)
VW PASSAT B2 (32B) 1.6 (63kW, 1981.01 > 1983.02)
VW PASSAT B2 (32B) 1.6 D (40kW, 1980.08 > 1988.03)
VW PASSAT B2 (32B) 1.6 TD (51kW, 1982.04 > 1988.03)
VW PASSAT B2 (32B) 1.8 (64kW, 1986.05 > 1988.03)
VW PASSAT B2 (32B) 1.8 (66kW, 1983.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 (32B) 1.8 (82kW, 1983.12 > 1988.03)
VW PASSAT B2 (32B) 1.9 (85kW, 1981.01 > 1983.07)
VW PASSAT B2 (32B) 2.0 (85kW, 1983.08 > 1988.03)
VW PASSAT B2 sedanas (32B) 1.6 (53kW, 1985.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 sedanas (32B) 1.6 (55kW, 1985.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 sedanas (32B) 1.6 TD (51kW, 1985.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 sedanas (32B) 1.8 (64kW, 1986.05 > 1988.03)
VW PASSAT B2 sedanas (32B) 1.8 (66kW, 1985.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.3 (40kW, 1980.08 > 1983.07)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.3 (44kW, 1980.08 > 1986.07)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.6 (51kW, 1987.08 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.6 (53kW, 1986.02 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.6 (55kW, 1980.08 > 1983.07)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.6 (55kW, 1980.08 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.6 (63kW, 1981.01 > 1983.02)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.6 D (40kW, 1980.08 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.6 TD (51kW, 1982.04 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.8 (64kW, 1986.05 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.8 (66kW, 1983.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.8 (82kW, 1983.12 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.9 (85kW, 1981.01 > 1983.07)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 2.0 (85kW, 1983.08 > 1988.03)
VW POLO II (86C, 80) 1.0 (29kW, 1981.10 > 1986.10)
VW POLO II (86C, 80) 1.0 (33kW, 1985.08 > 1992.01)
VW POLO II (86C, 80) 1.0 Cat (33kW, 1989.08 > 1994.09)
VW POLO II (86C, 80) 1.3 (40kW, 1983.08 > 1988.07)
VW POLO II (86C, 80) 1.3 (55kW, 1982.09 > 1989.09)
VW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat (40kW, 1987.07 > 1994.09)
VW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat (55kW, 1989.10 > 1991.03)
VW POLO II (86C, 80) 1.4 D (35kW, 1990.10 > 1994.09)
VW SANTANA (32B) 1.6 (55kW, 1981.08 > 1984.12)
VW SANTANA (32B) 1.6 (63kW, 1981.08 > 1982.12)
VW SANTANA (32B) 1.6 D (40kW, 1981.08 > 1984.12)
VW SANTANA (32B) 1.6 TD (51kW, 1981.12 > 1984.12)
VW SANTANA (32B) 1.8 (66kW, 1983.01 > 1984.12)
VW SANTANA (32B) 1.9 (85kW, 1981.08 > 1983.07)
VW SANTANA (32B) 2.0 (85kW, 1983.08 > 1984.12)