Skersinės vairo trauklės galas STELLOX 51-00131-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas51-00131-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
75
Išorinis sriegis [mm]
M10x1.25
kūgio dydis [mm]
15
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
porinis gaminio numeris
51-00130-SX
vidinis sriegis [mm]
M14x2
Detali informacija:
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V (66kW, 1998.10 > 2000.07)
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.8 TD (66kW, 1998.10 > 2000.07)
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V (66kW, 1999.02 > 2000.07)
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.8 TD (66kW, 1999.02 > 2000.07)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.3 (44kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4 (52kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4 (55kW, 1994.01 > 1995.01)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 (66kW, 1990.07 > 1992.08)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 (77kW, 1990.07 > 1992.12)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V (65kW, 1994.01 > 1995.01)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V (66kW, 1992.09 > 1995.01)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i (77kW, 1992.02 > 1992.12)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 D (44kW, 1990.07 > 1992.12)
FORD ESCORT V Express (AVF) 1.8 D (44kW, 1990.07 > 1994.12)
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL, BJ2) 1.6 (77kW, 1990.07 > 1992.12)
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL, BJ2) 1.8 16V XR3i (77kW, 1992.02 > 1992.12)
FORD ESCORT V sedanas (AFL) 1.3 (44kW, 1993.08 > 1995.01)
FORD ESCORT V sedanas (AFL) 1.6 i 16V (66kW, 1993.08 > 1995.01)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.4 (52kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 (66kW, 1990.07 > 1992.08)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 (77kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V (66kW, 1992.09 > 1995.01)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 16V (77kW, 1992.02 > 1992.12)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 D (44kW, 1990.07 > 1992.12)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.3 (44kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.4 (55kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V (66kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V (65kW, 1995.01 > 1995.08)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (77kW, 1995.01 > 1995.08)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC) (85kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI Dėžės kėbulas / universalas (AVL) 1.4 (54kW, 1995.01 > 2000.08)
FORD ESCORT VI Dėžės kėbulas / universalas (AVL) 1.8 D (44kW, 1995.01 > 2000.08)
FORD ESCORT VI Dėžės kėbulas / universalas (AVL) 1.8 Turbo D (51kW, 1995.12 > 2001.06)
FORD ESCORT VI Sedanas (GAL, AFL) 1.3 (44kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Sedanas (GAL, AFL) 1.4 (55kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Sedanas (GAL, AFL) 1.6 i 16V (65kW, 1995.01 > 1995.08)
FORD ESCORT VI Sedanas (GAL, AFL) 1.6 i 16V (66kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.3 (44kW, 1995.01 > 1999.01)
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.4 (55kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 16V (66kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 i 16V (65kW, 1995.01 > 1995.08)
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V (85kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 TD (66kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 Turbo D (51kW, 1995.12 > 1999.02)
FORD ORION III (GAL) 1.3 (44kW, 1990.07 > 1993.12)
FORD ORION III (GAL) 1.4 (52kW, 1990.07 > 1993.12)
FORD ORION III (GAL) 1.4 (54kW, 1990.07 > 1993.12)
FORD ORION III (GAL) 1.6 (66kW, 1990.07 > 1992.12)
FORD ORION III (GAL) 1.6 i (77kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V (66kW, 1992.07 > 1993.12)
FORD ORION III (GAL) 1.8 D (44kW, 1990.11 > 1993.12)
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V (77kW, 1992.02 > 1993.12)