Rato guolio komplektas STELLOX 43-28953-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas43-28953-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Išorinis skersmuo 1 [mm]
52
Išorinis skersmuo 2 [mm]
40
montavimo vieta
galinė ašis
vidinis skersmuo 1 [mm]
20
vidinis skersmuo 2 [mm]
17
Detali informacija:
DAIHATSU CHARADE I (G10) 1.0 (37kW, 1977.10 > 1981.02)
DAIHATSU CHARADE I (G10) 1.0 (38kW, 1981.02 > 1983.02)
DAIHATSU COPEN (L880_, L881_) 0.7 (L880) (50kW, 2003.09 > .)
DAIHATSU COPEN (L880_, L881_) 1.3 (64kW, 2006.03 > .)
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80) (29kW, 1989.11 > 1990.12)
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80) (32kW, 1985.09 > 1990.06)
DAIHATSU CUORE III (L200, L201) 0.8 (30kW, 1990.10 > 1994.12)
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.8 (31kW, 1996.11 > 1998.10)
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.8 (32kW, 1995.01 > 1996.11)
DAIHATSU CUORE VI (L251, L250_, L260_) 1.0 (43kW, 2003.05 > .)
DAIHATSU MOVE (L6_) 0.8 (L601) (31kW, 1996.10 > .)
DAIHATSU MOVE (L9_) 1.0 i (41kW, 1998.10 > .)
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i (M100) (41kW, 1998.04 > 2000.09)
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i (M100) (43kW, 2000.09 > 2005.01)
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i 4WD (M110) (41kW, 1999.04 > 2000.09)
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i 4WD (M110) (43kW, 2000.09 > 2005.01)
DAIHATSU SIRION (M1) 1.3 Sport (M101) (75kW, 2000.08 > 2005.01)
DAIHATSU SIRION (M1) 1.3 Sport 4WD (75kW, 2000.08 > 2005.03)
DAIHATSU YRV (M2) 1.0 (M200) (43kW, 2001.02 > .)
DAIHATSU YRV (M2) 1.3 (M201) (64kW, 2001.02 > .)
DAIHATSU YRV (M2) 1.3 4WD (M211) (64kW, 2001.02 > .)
DAIHATSU YRV (M2) 1.3 GTti (M201) (95kW, 2002.07 > .)