Rato guolio komplektas STELLOX 43-28077-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas43-28077-SX
Kokybės klasėEkonominė
plotis [mm]37
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Išorinis skersmuo [mm]
68
montavimo vieta
dešinė
montavimo vieta
kairė
priekinė ašis
priekinė ašis, dešinė
priekinė ašis, kairė
vidinis skersmuo [mm]
35
Detali informacija:
FIAT 128 (128_) 1.1 (33kW, 1975.02 > 1981.09)
FIAT 128 (128_) 1.1 (128A) (40kW, 1969.03 > 1984.12)
FIAT 128 Familiare (128_) 1.1 (AF) (33kW, 1975.02 > 1981.02)
FIAT 128 Familiare (128_) 1.1 (AF) (40kW, 1969.10 > 1982.10)
FIAT 128 Familiare (128_) 1.3 (AF1) (44kW, 1974.12 > 1982.10)
FIAT DUNA (146_) 1.7 DS (44kW, 1987.01 > 1991.12)
FIAT DUNA (146_) 60 1.1 (43kW, 1987.01 > 1991.12)
FIAT DUNA (146_) 70 1.3 (49kW, 1987.01 > 1991.12)
FIAT DUNA Weekend (146_) 1.7 DS (44kW, 1987.01 > 1991.12)
FIAT DUNA Weekend (146_) 60 1.1 (43kW, 1987.01 > 1991.12)
FIAT DUNA Weekend (146_) 70 1.3 (49kW, 1987.01 > 1991.12)
FIAT FIORINO (127_) 1050 (37kW, 1980.01 > 1987.12)
FIAT FIORINO (127_) 900 (33kW, 1977.10 > 1984.12)
FIAT FIORINO (147_) 1.0 (37kW, 1980.01 > 1987.12)
FIAT FIORINO (147_) 1.0 (41kW, 1986.12 > 1988.04)
FIAT FIORINO (147_) 1.1 60 (40kW, 1986.11 > 1988.04)
FIAT FIORINO (147_) 1.3 (49kW, 1987.12 > 1993.08)
FIAT FIORINO (147_) 1.3 D (33kW, 1982.03 > 1987.12)
FIAT FIORINO Pick up (147_) 1.0 (37kW, 1982.10 > 1987.10)
FIAT FIORINO Pick up (147_) 1.0 (41kW, 1987.09 > 1988.12)
FIAT FIORINO Pick up (147_) 1.3 D (33kW, 1984.05 > 1988.12)
FIAT REGATA (138_) 100 Super 1.6 (70kW, 1983.10 > 1989.07)
FIAT REGATA (138_) 100 Super 1.6 (74kW, 1983.10 > 1990.12)
FIAT REGATA (138_) 60 Diesel 1.7 (43kW, 1983.09 > 1986.12)
FIAT REGATA (138_) 60 Diesel 1.7 (44kW, 1985.05 > 1989.03)
FIAT REGATA (138_) 65 Diesel 1.9 (48kW, 1984.04 > 1989.07)
FIAT REGATA (138_) 70 1.3 (48kW, 1983.09 > 1989.07)
FIAT REGATA (138_) 70 1.3 (50kW, 1983.09 > 1986.07)
FIAT REGATA (138_) 75 1.5 (55kW, 1983.12 > 1987.12)
FIAT REGATA (138_) 80 Turbo Diesel 1.9 (59kW, 1986.05 > 1989.07)
FIAT REGATA (138_) 85 1.5 (58kW, 1985.05 > 1987.12)
FIAT REGATA (138_) 85 1.6 (60kW, 1983.10 > 1990.06)
FIAT REGATA (138_) 85 Super 1.5 (60kW, 1983.09 > 1985.04)
FIAT REGATA (138_) 90 i.e. 1.6 (66kW, 1987.01 > 1989.07)
FIAT REGATA Weekend (138_) 100 1.6 (RF) (74kW, 1984.09 > 1986.12)
FIAT REGATA Weekend (138_) 60 Diesel 1.7 (44kW, 1984.01 > 1989.12)
FIAT REGATA Weekend (138_) 65 Diesel 1.9 (48kW, 1984.04 > 1989.07)
FIAT REGATA Weekend (138_) 75 1.5 (55kW, 1984.09 > 1989.07)
FIAT REGATA Weekend (138_) 80 Turbo Diesel 1.9 (59kW, 1986.05 > 1989.07)
FIAT REGATA Weekend (138_) 85 1.5 (60kW, 1984.01 > 1989.04)
FIAT REGATA Weekend (138_) 90 i.e. 1.6 (66kW, 1987.01 > 1989.07)
FIAT RITMO (138_) 1.0 (44kW, 1978.09 > 1982.09)
FIAT RITMO (138_) 1.1 (40kW, 1982.10 > 1987.12)
FIAT RITMO (138_) 1.1 (43kW, 1985.04 > 1987.12)
FIAT RITMO (138_) 1.3 (48kW, 1978.01 > 1982.09)
FIAT RITMO (138_) 1.3 (50kW, 1983.01 > 1985.04)
FIAT RITMO (138_) 1.3 (55kW, 1981.01 > 1982.09)
FIAT RITMO (138_) 1.5 (55kW, 1978.01 > 1982.10)
FIAT RITMO (138_) 1.5 (58kW, 1985.08 > 1987.05)
FIAT RITMO (138_) 1.5 (60kW, 1983.01 > 1987.12)
FIAT RITMO (138_) 1.5 (63kW, 1981.01 > 1987.05)
FIAT RITMO (138_) 1.6 (66kW, 1985.12 > 1987.12)
FIAT RITMO (138_) 1.6 (74kW, 1983.01 > 1987.12)
FIAT RITMO (138_) 1.6 (77kW, 1981.05 > 1982.12)
FIAT RITMO (138_) 1.7 Diesel (40kW, 1979.10 > 1982.09)
FIAT RITMO (138_) 1.7 Diesel (44kW, 1985.05 > 1987.12)
FIAT RITMO (138_) 1.9 TD (59kW, 1985.12 > 1987.12)
FIAT RITMO kabrioletas (138_) 100 1.6 (74kW, 1985.10 > 1987.12)
FIAT RITMO kabrioletas (138_) 100 1.6 (77kW, 1985.10 > 1987.12)
FIAT RITMO kabrioletas (138_) 50 1.3 (50kW, 1985.10 > 1987.12)
FIAT RITMO kabrioletas (138_) 85 1.5 (60kW, 1983.03 > 1986.12)
FIAT RITMO kabrioletas (138_) 85 1.5 (63kW, 1980.01 > 1989.07)
FIAT UNO (146_, 158_) 1.3 Turbo i.e. (73kW, 1987.01 > 1987.12)
FIAT UNO (146_, 158_) 1.3 Turbo i.e. (77kW, 1985.04 > 1989.08)
FIAT UNO (146_, 158_) 60 Diesel 1.7 (44kW, 1986.07 > 1989.08)
FIAT UNO (146_, 158_) 70 TD 1.4 (52kW, 1986.10 > 1990.10)
FIAT X 1/9 (128_) 1.5 (56kW, 1985.06 > 1989.12)
FIAT X 1/9 (128_) 1.5 (128AS1_) (63kW, 1978.11 > 1989.12)