Amortizatorius STELLOX 4203-9120-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas4203-9120-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
amortizatoriaus dizainas
pakabos statramstis
amortizatoriaus montavimo tipas
viršutinis kaištis
amortizatoriaus sistema
dvigubas vamzdelis
amortizatoriaus tipas
dujų slėgis
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
porinis gaminio numeris
4203-9121-SX
Tinka automobiliams: PEUGEOT 406, 406 Break, 406 kupė
Detali informacija:
PEUGEOT 406 (8B) 1.6 (65kW, 1995.11 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 (66kW, 1997.05 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 (74kW, 1996.10 > 1999.03)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V (81kW, 1995.11 > 2000.10)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V (85kW, 2000.10 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 D (55kW, 1996.10 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD (66kW, 1996.01 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD (68kW, 1996.01 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V (97kW, 1995.11 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V (99kW, 1999.01 > 2000.08)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V (100kW, 2000.08 > 2004.06)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V HPi (103kW, 2001.05 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDi 110 (79kW, 2001.08 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 110 (80kW, 1998.06 > 2001.08)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 90 (66kW, 1999.02 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 Turbo (108kW, 1996.04 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.1 TD 12V (80kW, 1996.01 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.2 (116kW, 2000.07 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.2 HDi (98kW, 2000.03 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 24V (140kW, 1996.10 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 V6 (152kW, 2000.03 > 2004.05)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 (66kW, 1997.05 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V (81kW, 1996.10 > 2000.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V (85kW, 2000.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 D (55kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 TD (66kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V (97kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V (99kW, 1999.01 > 2000.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V (100kW, 2000.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V HPi (103kW, 2001.05 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDi 110 (79kW, 2001.08 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 110 (80kW, 1999.02 > 2004.04)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 90 (66kW, 1999.02 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 Turbo (108kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.1 TD 12V (80kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.2 (116kW, 2000.07 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.2 HDi (98kW, 2000.03 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 24V (140kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 V6 (152kW, 2000.03 > 2004.10)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V (97kW, 1997.03 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V (99kW, 1999.01 > 2000.10)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V (100kW, 2000.10 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.2 (116kW, 2002.03 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.2 HDI (98kW, 2000.03 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 3.0 V6 (152kW, 2000.03 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 3.0 V6 24V (140kW, 1997.03 > 2004.12)