Variklio montavimas STELLOX 25-51059-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas25-51059-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo tipas
Guminis metalinis guolis
montavimo vieta
kairė priekis
transmisijos tipas
automatinė pavarų dėžė
Analogai kodai: 218302D050
Tinka automobiliams: HYUNDAI COUPE I, COUPE II, ELANTRA III, LANTRA III sedanas
Detali informacija:
HYUNDAI COUPE I (RD) 2.0 16V (99kW, 2001.03 > 2002.04)
HYUNDAI COUPE I (RD) 2.0 16V (102kW, 1996.08 > 2002.04)
HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 (100kW, 2001.08 > 2009.08)
HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 (102kW, 2002.03 > 2009.08)
HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 GLS (105kW, 2003.02 > 2009.08)
HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 (66kW, 2000.06 > 2006.07)
HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 (77kW, 2003.05 > 2006.07)
HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 (79kW, 2000.06 > 2006.07)
HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.8 (97kW, 2000.06 > 2006.07)
HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 (102kW, 2000.06 > 2006.07)
HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 (104kW, 2000.06 > 2006.07)
HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 (105kW, 2003.10 > 2006.07)
HYUNDAI LANTRA III sedanas (XD) 1.6 (66kW, 2000.06 > 2006.07)
HYUNDAI LANTRA III sedanas (XD) 1.6 (77kW, 2003.05 > 2006.07)
HYUNDAI LANTRA III sedanas (XD) 1.6 (79kW, 2000.06 > 2006.07)
HYUNDAI LANTRA III sedanas (XD) 1.8 (79kW, 2000.06 > 2003.07)
HYUNDAI LANTRA III sedanas (XD) 1.8 (97kW, 2000.06 > 2006.07)
HYUNDAI LANTRA III sedanas (XD) 2.0 (102kW, 2000.06 > 2006.07)
HYUNDAI LANTRA III sedanas (XD) 2.0 (104kW, 2000.06 > 2006.07)
HYUNDAI LANTRA III sedanas (XD) 2.0 (105kW, 2003.10 > 2006.07)