Variklio montavimas STELLOX 25-17140-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas25-17140-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
priekis
Detali informacija:
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 230 (203.052) (150kW, 2005.01 > 2007.02)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 280 (203.054) (170kW, 2005.01 > 2007.02)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 30 CDI AMG (203.018) (170kW, 2003.01 > 2007.02)
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 350 (203.056) (200kW, 2005.01 > 2007.02)
MERCEDES-BENZ C-CLASS kupė (CL203) C 230 (203.752) (150kW, 2005.01 > 2008.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS kupė (CL203) C 30 CDI AMG (203.718) (170kW, 2002.09 > 2008.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS kupė (CL203) C 350 (203.756) (200kW, 2005.01 > 2008.05)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 230 (203.252) (150kW, 2005.01 > 2007.08)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 280 (203.254) (170kW, 2005.01 > 2007.08)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 30 CDI AMG (203.218) (170kW, 2003.01 > 2007.08)
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 350 (203.256) (200kW, 2005.01 > 2007.08)
MERCEDES-BENZ CLC-CLASS (CL203) CLC 230 (203.752) (150kW, 2008.05 > 2011.06)
MERCEDES-BENZ CLC-CLASS (CL203) CLC 350 (203.756) (200kW, 2008.05 > 2011.06)
MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 280 (209.354) (170kW, 2005.01 > 2009.05)
MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 350 (209.356) (200kW, 2005.01 > 2009.05)
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A209) CLK 280 (209.454) (170kW, 2005.01 > 2010.03)
MERCEDES-BENZ CLK kabrioletas (A209) CLK 350 (209.456) (200kW, 2005.01 > 2010.03)
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 280 (219.354) (170kW, 2008.07 > 2010.12)
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 300 (219.354) (170kW, 2009.04 > 2010.12)
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 320 CDI (219.322) (165kW, 2005.01 > 2010.12)
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 350 (219.356) (200kW, 2004.10 > 2010.12)
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 350 (219.357) (215kW, 2006.04 > 2010.12)
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 350 CDI (219.322) (165kW, 2009.04 > 2010.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 CDI (211.007) (100kW, 2006.04 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (120kW, 2003.03 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.006) (100kW, 2002.03 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.006) (110kW, 2002.03 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.008) (125kW, 2006.04 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 230 (211.052) (150kW, 2007.09 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 270 CDI (211.016) (130kW, 2002.03 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 CDI (211.020) (140kW, 2005.03 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 CDI (211.023) (130kW, 2004.05 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 300 BlueTEC (211.024) (155kW, 2007.09 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 CDI (211.022) (165kW, 2005.03 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 CDI (211.026) (150kW, 2002.11 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 350 (211.056) (200kW, 2005.03 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 350 CGI (211.057) (215kW, 2007.09 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 500 (211.070) (225kW, 2002.03 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 500 (211.072) (285kW, 2006.04 > 2008.12)
MERCEDES-BENZ E-CLASS plokščiadugnis / važiuoklė (VF211) E 220 CDI (211.608) (125kW, 2006.04 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS plokščiadugnis / važiuoklė (VF211) E 270 CDI (211.616) (130kW, 2003.10 > 2005.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) 350 CGI (211.257) (215kW, 2006.05 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 200 CDI (211.207) (100kW, 2006.04 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 CDI (211.206) (100kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.206) (110kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.208) (120kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.208) (125kW, 2006.04 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 230 T (211.252) (150kW, 2007.05 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 270 T CDI (211.216) (130kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI (211.220) (140kW, 2005.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI (211.223) (130kW, 2004.05 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI (211.222) (165kW, 2005.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI (211.226) (150kW, 2003.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 350 T (211.256) (200kW, 2005.03 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 500 T (211.270) (225kW, 2003.10 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 500 T (211.272) (285kW, 2006.04 > 2009.07)
MERCEDES-BENZ SL (R230) 280 (230.454) (170kW, 2008.03 > 2012.01)
MERCEDES-BENZ SL (R230) 300 (230.454) (170kW, 2009.04 > 2012.01)
MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.456) (200kW, 2006.03 > 2012.01)
MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.458) (232kW, 2008.04 > 2012.01)