Džiovintuvas, oro kondicionierius DENSO DFD17021
GamintojasDENSO
KodasDFD17021
Kokybės klasėAukšta
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
alternatyvi prekė
Bruto svoris [g]
225
OE numeriui
3C0898191
Detali informacija:
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.2 (639.711, 639.811, 639.813) (140kW, 2003.09 > .)
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.2 (639.713, 639.813, 639.815) (160kW, 2003.09 > .)
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.5 (639.811, 639.813, 639.815) (190kW, 2007.09 > .)
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.7 (639.815) (170kW, 2004.06 > .)
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) (80kW, 2003.09 > .)
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) (85kW, 2005.08 > .)
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815, 639.711, 639.713) (100kW, 2010.07 > .)
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815) (150kW, 2006.03 > .)
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815) (165kW, 2010.07 > .)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 (75kW, 2005.05 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI (85kW, 2005.03 > 2008.06)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 TDI (77kW, 2009.08 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI (77kW, 2005.03 > 2008.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI (110kW, 2005.03 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 4motion (110kW, 2005.09 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (81kW, 2008.11 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (88kW, 2005.11 > 2007.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (100kW, 2005.03 > 2010.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (103kW, 2005.03 > 2009.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (125kW, 2005.08 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.03 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2005.03 > 2010.08)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2005.03 > 2009.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2009.05 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI (147kW, 2005.07 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 3.2 FSI 4motion (184kW, 2005.11 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 3.6 R36 4motion (220kW, 2007.04 > 2010.07)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 (75kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 FSI (85kW, 2005.08 > 2008.06)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 TDI (77kW, 2009.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI (77kW, 2005.08 > 2008.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI (110kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion (110kW, 2005.09 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (81kW, 2008.11 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (88kW, 2005.11 > 2007.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (90kW, 2005.08 > 2006.02)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (100kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (103kW, 2005.08 > 2009.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (125kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2005.08 > 2009.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2009.05 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI (147kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion (184kW, 2005.11 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 R36 4motion (220kW, 2007.04 > 2010.11)
VW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI (77kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (100kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (125kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2010.08 > 2013.01)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI (155kW, 2010.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 3.6 FSI 4motion (220kW, 2011.01 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI (77kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (100kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (125kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2010.08 > 2013.01)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TSI (155kW, 2010.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion (220kW, 2011.01 > 2014.12)
VW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI (118kW, 2008.06 > 2010.11)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.05 > 2010.11)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI (100kW, 2008.06 > 2011.05)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI (103kW, 2008.06 > 2012.01)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI (120kW, 2008.05 > 2011.05)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI (125kW, 2008.06 > 2012.01)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2009.08 > 2012.01)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2009.11 > 2012.01)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TFSI (147kW, 2008.06 > 2012.01)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TSI (155kW, 2010.11 > 2012.01)
VW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion (220kW, 2008.06 > 2010.05)