Lambda jutiklis STELLOX 20-00153-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas20-00153-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
lambda jutiklis
Trigerinis zondas
Detali informacija:
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (154kW, 1999.03 > 2002.04)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (165kW, 2001.10 > 2003.05)
AUDI A4 B6 (8E2) S4 quattro (253kW, 2003.03 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) S4 quattro (253kW, 2003.03 > 2004.12)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) S4 quattro (253kW, 2004.03 > 2009.03)
AUDI A4 B7 (8EC) S4 quattro (253kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) S4 quattro (253kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) S4 quattro (253kW, 2005.11 > 2009.03)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 6.0 W12 quattro (309kW, 2001.01 > 2002.09)
AUDI ALLROAD C5 (4BH) 4.2 V8 quattro (220kW, 2002.07 > 2005.08)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (165kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (176kW, 2005.03 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (165kW, 1999.10 > 2006.06)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V (110kW, 1997.10 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i (85kW, 1996.04 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) 2.0 (85kW, 1996.03 > 2010.03)
SEAT AROSA (6H1) 1.0 (37kW, 1997.05 > 2004.06)
SEAT AROSA (6H1) 1.4 (44kW, 1997.05 > 2004.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0 i (37kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i (44kW, 1994.06 > 1999.06)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i (74kW, 1996.07 > 1999.10)
SEAT CORDOBA (6L2) 2.0 (85kW, 2002.09 > 2009.11)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 i (44kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i (74kW, 1996.09 > 1999.06)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 i (37kW, 1996.09 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i (44kW, 1993.09 > 1999.08)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i (74kW, 1996.04 > 1999.08)
SEAT IBIZA III (6L1) 2.0 (85kW, 2002.04 > 2009.11)
SEAT INCA (6K9) 1.4 i (44kW, 1995.11 > 2003.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R (154kW, 2002.02 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R (165kW, 2003.07 > 2006.06)
VW CADDY II autobusiukas (9K9B) 1.4 (44kW, 1995.11 > 2004.01)
VW CADDY II Furgonas / erdvus limuzinas (9K9A) 60 1.4 (44kW, 1995.11 > 2004.01)
VW LUPO I (6X1, 6E1) 1.0 (37kW, 1998.09 > 2005.07)
VW LUPO I (6X1, 6E1) 1.4 (44kW, 2000.10 > 2005.07)
VW LUPO I (6X1, 6E1) 1.6 GTI (92kW, 2000.09 > 2005.07)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.4 (55kW, 2001.11 > 2010.09)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T (110kW, 1999.10 > 2010.09)
VW NEW BEETLE kabrioletas (1Y7) 1.4 (55kW, 2003.01 > 2010.09)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 6.0 W12 4motion (309kW, 2002.04 > .)
VW POLO (6N2) 1.0 (37kW, 1999.10 > 2001.09)
VW POLO (6N2) 1.4 (40kW, 1999.10 > 2001.09)
VW POLO (6N2) 1.4 (44kW, 1999.10 > 2001.09)
VW POLO (6N2) 1.6 16V GTI (92kW, 1999.10 > 2001.09)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 100 1.6 (74kW, 1995.12 > 2001.09)
VW POLO III CLASSIC (6V2) 60 1.4 (44kW, 1995.12 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.4 (40kW, 1998.12 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.4 (44kW, 1997.05 > 2001.09)
VW POLO Variant (6V5) 1.6 (74kW, 1997.05 > 2001.09)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V (110kW, 1997.09 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 (85kW, 1995.09 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 LPG (85kW, 2006.04 > 2010.03)