Pakabos statramsčio atraminis guolis STELLOX 12-17606-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas12-17606-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
2
montavimo vieta
galinė ašis dešinėje
montavimo vieta
galinė ašis, kairė ir dešinė
galinė kairė ašis
Detali informacija:
FORD GALAXY II (WA6) 1.6 TDCi (85kW, 2011.02 > .)
FORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi (74kW, 2006.05 > .)
FORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi (92kW, 2006.05 > .)
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 (107kW, 2006.05 > .)
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (85kW, 2007.11 > .)
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (96kW, 2006.05 > .)
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (100kW, 2006.05 > .)
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (103kW, 2006.05 > .)
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 (118kW, 2007.07 > .)
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 TDCi (85kW, 2011.02 > 2015.01)
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti (81kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti (92kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi (92kW, 2007.06 > 2015.01)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 (107kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost (176kW, 2010.07 > 2015.01)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi (85kW, 2007.11 > 2015.01)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi (103kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi (129kW, 2008.03 > 2010.10)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 (118kW, 2007.07 > 2015.01)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.5 (162kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 1.6 Ti (81kW, 2007.03 > .)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 1.6 Ti (88kW, 2010.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 1.6 Ti (92kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 1.8 TDCi (92kW, 2007.06 > 2015.01)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.0 (107kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.0 SCTI (149kW, 2010.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.0 TDCi (85kW, 2007.11 > 2015.01)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.0 TDCi (96kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.0 TDCi (103kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.3 (118kW, 2007.07 > 2015.01)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.5 (162kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 TDCi (85kW, 2011.02 > 2015.01)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti (81kW, 2007.03 > 2012.12)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti (92kW, 2007.03 > 2010.12)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi (92kW, 2007.06 > 2012.12)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 (107kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi (85kW, 2007.11 > 2015.01)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi (96kW, 2007.03 > 2012.12)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi (103kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 (118kW, 2007.07 > 2015.01)
FORD S-MAX (WA6) 1.6 TDCi (85kW, 2011.02 > .)
FORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi (92kW, 2006.05 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 (107kW, 2006.05 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost (146kW, 2010.07 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi (85kW, 2007.11 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi (96kW, 2006.05 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi (100kW, 2006.05 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi (103kW, 2006.05 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi (147kW, 2010.07 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.3 (118kW, 2007.07 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.5 ST (162kW, 2006.05 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T (149kW, 2010.03 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) 2.4 D (129kW, 2009.07 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) 2.4 D / D3 / D4 AWD (120kW, 2008.05 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) 3.2 AWD (175kW, 2009.07 > 2010.12)
VOLVO XC60 I SUV (156) 3.2 AWD (179kW, 2010.03 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D3 / D4 (120kW, 2010.03 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D4 (133kW, 2013.10 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D4 AWD (133kW, 2013.10 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD (136kW, 2008.05 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD (151kW, 2009.07 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) T5 (177kW, 2010.09 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) T5 (180kW, 2013.10 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) T5 AWD (180kW, 2015.10 > 2017.02)
VOLVO XC60 I SUV (156) T6 AWD (210kW, 2008.05 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) T6 AWD (224kW, 2010.03 > 2017.02)