Pakabos statramsčio atraminis guolis STELLOX 12-17135-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas12-17135-SX
Kokybės klasėEkonominė
storis [mm]50
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
135
Išorinis skersmuo [mm]
67,5
Išorinis skersmuo [mm]
68
montavimo vieta
priekinė ašis
vidinis skersmuo [mm]
14
Detali informacija:
SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 (47kW, 2002.10 > 2006.06)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V (55kW, 2002.09 > 2007.12)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI (51kW, 2005.05 > 2009.11)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI (55kW, 2002.10 > 2005.12)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI (59kW, 2005.06 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 (47kW, 2002.02 > 2006.06)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V (55kW, 2002.02 > 2007.12)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI (51kW, 2005.05 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI (55kW, 2002.05 > 2005.12)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI (59kW, 2005.06 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 SDI (47kW, 2002.02 > 2005.12)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI (74kW, 2002.02 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 2.0 (85kW, 2002.04 > 2009.11)
SKODA FABIA I (6Y2) 1.0 (37kW, 1999.12 > 2002.08)
SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 (40kW, 2002.08 > 2008.03)
SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 (47kW, 2003.01 > 2008.03)
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 (44kW, 2000.08 > 2002.08)
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 (50kW, 1999.08 > 2003.05)
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V (55kW, 1999.12 > 2008.03)
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V (74kW, 1999.12 > 2008.03)
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI (51kW, 2005.10 > 2008.03)
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 (47kW, 2003.01 > 2007.12)
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 (44kW, 2000.04 > 2003.03)
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 (50kW, 2000.04 > 2003.05)
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V (55kW, 2000.05 > 2007.12)
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V (59kW, 2006.04 > 2007.12)
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V (74kW, 2000.04 > 2007.12)
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI (51kW, 2005.10 > 2007.12)
SKODA FABIA I sedanas (6Y3) 1.2 (47kW, 2003.01 > 2007.12)
SKODA FABIA I sedanas (6Y3) 1.4 (44kW, 2000.04 > 2002.08)
SKODA FABIA I sedanas (6Y3) 1.4 (50kW, 2001.07 > 2003.05)
SKODA FABIA I sedanas (6Y3) 1.4 16V (55kW, 1999.10 > 2007.12)
SKODA FABIA I sedanas (6Y3) 1.4 16V (59kW, 2006.04 > 2007.12)
SKODA FABIA I sedanas (6Y3) 1.4 16V (74kW, 1999.12 > 2007.12)
SKODA FABIA II (542) 1.2 (44kW, 2006.12 > .)
SKODA FABIA II (542) 1.2 (51kW, 2007.01 > .)
SKODA FABIA II (542) 1.4 (63kW, 2007.01 > .)
SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI (51kW, 2007.02 > .)
SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI (59kW, 2007.01 > .)
SKODA FABIA II (542) 1.6 (77kW, 2007.04 > .)
SKODA FABIA II (542) 1.9 TDI (77kW, 2007.04 > .)
SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 (44kW, 2007.10 > .)
SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 (51kW, 2007.10 > .)
SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 (63kW, 2007.10 > .)
SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI (51kW, 2007.10 > .)
SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI (59kW, 2007.10 > .)
SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 (77kW, 2007.10 > .)
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 (47kW, 2006.05 > 2007.01)
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 (51kW, 2007.01 > 2015.05)
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 (63kW, 2006.09 > 2015.05)
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI (51kW, 2006.07 > 2010.03)
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI (59kW, 2006.09 > 2010.03)
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 (77kW, 2006.09 > 2015.05)
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 (51kW, 2007.03 > 2015.05)
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 (63kW, 2007.03 > 2015.05)
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI (51kW, 2007.03 > 2010.03)
VW FOX hečbekas (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.2 (40kW, 2005.04 > .)
VW FOX hečbekas (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.4 TDI (51kW, 2005.04 > .)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 (40kW, 2002.01 > 2007.05)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 (44kW, 2007.05 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 12V (47kW, 2001.10 > 2007.07)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 12V (51kW, 2007.05 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V (55kW, 2001.10 > 2008.05)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V (59kW, 2006.05 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V (74kW, 2001.10 > 2008.05)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI (51kW, 2005.04 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI (55kW, 2001.10 > 2005.06)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI (59kW, 2005.04 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.6 16V (77kW, 2006.05 > 2009.11)