Dujinė spyruoklė, gaubtas STELLOX 11-10384-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas11-10384-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
eiga [mm]
325
ilgis [mm]
750
išstūmimo jėga [N]
300
Analogai kodai: 30819865
Tinka automobiliams: VOLVO S40 I, V40 Universalas
Detali informacija:
VOLVO S40 I (644) 1.6 (77kW, 1995.09 > 1999.08)
VOLVO S40 I (644) 1.6 (80kW, 1999.03 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.8 (85kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO S40 I (644) 1.8 (90kW, 1999.03 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.8 i (90kW, 2001.06 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.9 T4 (147kW, 1997.05 > 2000.07)
VOLVO S40 I (644) 2.0 (100kW, 1995.07 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 2.0 (103kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO S40 I (644) 2.0 T (118kW, 1997.10 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 2.0 T (120kW, 2001.06 > 2003.12)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.6 (77kW, 1995.12 > 1999.08)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.6 (80kW, 1999.03 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.8 (85kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.8 (90kW, 1999.03 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.9 TD (66kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 (100kW, 1995.07 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 (103kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 T (118kW, 1997.10 > 2000.07)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 T4 (147kW, 2000.07 > 2004.06)