Dujinė spyruoklė, bagažinė STELLOX 11-10380-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas11-10380-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
eiga [mm]
169
ilgis [mm]
481
išstūmimo jėga [N]
135
Analogai kodai: 871701F100871701F110
Tinka automobiliams: KIA SPORTAGE II
Detali informacija:
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 16V 4WD (104kW, 2004.09 > .)
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi (83kW, 2005.02 > .)
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi (103kW, 2006.01 > .)
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD (83kW, 2004.09 > .)
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 CRDi 4WD (103kW, 2006.01 > .)
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 i 16V (104kW, 2004.09 > .)
KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.7 V6 4WD (129kW, 2004.09 > .)