Spyruoklė STELLOX 10-20028-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas10-20028-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
270
Išorinis skersmuo [mm]
131
montavimo vieta
galinė ašis
parametras
MBC
ričių skaičius
6
spyruoklės forma
miniblokas
storis 1 [mm]
12,5
Detali informacija:
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 (92kW, 1997.07 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T (110kW, 1997.01 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI (81kW, 1997.04 > 2000.10)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI (85kW, 2000.07 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI (96kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.0 (96kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 (100kW, 1998.07 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 (115kW, 1997.02 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 (120kW, 1997.02 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 (121kW, 1997.02 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 (125kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI (110kW, 1997.07 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI (114kW, 2001.08 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI (120kW, 2002.07 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI (132kW, 2000.02 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T (169kW, 1999.02 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 (132kW, 1997.10 > 2000.05)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 (140kW, 1999.07 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 (142kW, 1997.02 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 3.0 (162kW, 2001.08 > 2005.01)
SKODA SUPERB I (3U4) 2.8 V6 (140kW, 2002.06 > 2008.03)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.6 (74kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 (85kW, 1997.01 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 (92kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T (110kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (66kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (74kW, 2000.02 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (81kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (85kW, 1998.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.0 (88kW, 2000.04 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 (110kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI (110kW, 1998.07 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 (142kW, 1996.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.6 (74kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 (92kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T (110kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (66kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (74kW, 2000.02 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (81kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (85kW, 1998.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.0 (88kW, 2000.04 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 (110kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI (110kW, 1998.07 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 (142kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.6 (75kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (74kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 (85kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 (96kW, 2001.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 4motion (85kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI (100kW, 2003.12 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.6 (75kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI (74kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 (85kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 (96kW, 2001.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI (110kW, 2000.11 > 2005.05)