                                STELLOX                                                06-01137-SX,
V formos rumbuoti diržai STELLOX 06-01137-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas06-01137-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
briaunų skaičius
6
ilgis [mm]
1137
ilgis [mm]
1140
Detali informacija:
AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI (77kW, 2010.04 > 2012.08)
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI (77kW, 2010.04 > 2013.03)
BMW 5 (E60) M5 (373kW, 2004.09 > 2010.03)
BMW 6 (E63) M (373kW, 2005.09 > 2010.07)
BMW 6 kabrioletas (E64) M6 (373kW, 2006.07 > .)
CHRYSLER CIRRUS 2.5 LX (120kW, 1994.10 > 2000.09)
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.5 LX V6 (120kW, 1995.12 > 2001.04)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.4 i (111kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.5 TD (85kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD (105kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.8 CRD (110kW, 2004.06 > 2008.12)
DODGE CARAVAN 2.4 i (111kW, 1995.01 > 2001.03)
DODGE STRATUS 2.5 V6 (125kW, 1995.12 > 2001.04)
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182AQ) (113kW, 1998.07 > 2001.10)
FIAT MAREA (185_) 2.0 155 20V (113kW, 1999.04 > 2001.01)
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 155 20V (113kW, 1999.04 > 2003.02)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4 (52kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4 (55kW, 1994.01 > 1995.01)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 (66kW, 1990.07 > 1992.08)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 (77kW, 1990.07 > 1992.12)
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL, BJ2) 1.6 (77kW, 1990.07 > 1992.12)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.4 (52kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 (66kW, 1990.07 > 1992.08)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 (77kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.4 (55kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI Dėžės kėbulas / universalas (AVL) 1.4 (54kW, 1995.01 > 2000.08)
FORD ESCORT VI Sedanas (GAL, AFL) 1.4 (55kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.4 (55kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD FIESTA Furgonas / erdvus limuzinas (J5_, J3_) 1.8 DI (55kW, 2000.09 > 2003.08)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi (55kW, 1999.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (66kW, 1995.03 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (81kW, 1997.08 > 2000.04)
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i (85kW, 1995.11 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (107kW, 1997.01 > 2006.05)
FORD ORION III (GAL) 1.4 (52kW, 1990.07 > 1993.12)
FORD ORION III (GAL) 1.4 (54kW, 1990.07 > 1993.12)
FORD ORION III (GAL) 1.6 (66kW, 1990.07 > 1992.12)
FORD ORION III (GAL) 1.6 i (77kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i (110kW, 1995.02 > 1998.08)
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.9 i (110kW, 1995.02 > 1998.08)
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V (85kW, 2002.06 > 2013.12)
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi (66kW, 2002.06 > .)
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi /TDDi /DI (55kW, 2002.06 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) (84kW, 1995.09 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL) (56kW, 1994.07 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS) (85kW, 1997.08 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS) (51kW, 1994.08 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS) (63kW, 1995.01 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 TD (EB_, ED_, ES_) (55kW, 1994.08 > 2000.06)
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 Di (55kW, 2002.06 > 2013.12)
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi (66kW, 2002.06 > 2013.12)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 TDI (EAL, EAS) (74kW, 1994.06 > 2000.03)
FORD TRANSIT TOURNEO Autobusas 2.5 DI (51kW, 1994.11 > 2000.12)
FORD TRANSIT TOURNEO Autobusas 2.5 DI (56kW, 1994.11 > 2000.12)
FORD TRANSIT TOURNEO Autobusas 2.5 TD (63kW, 1994.11 > 2000.12)
FORD TRANSIT TOURNEO Autobusas 2.5 TD (74kW, 1998.04 > 2000.12)
HONDA JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 1.3 iDSi (GD1) (61kW, 2002.03 > 2008.07)
HONDA JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 1.4 iDSI (GE3, GD1) (61kW, 2006.12 > 2008.10)
HONDA S2000 (AP) 2.0 (AP1) (177kW, 1999.06 > .)