                                ESEN SKV                                                96SKV140,
Galinių durų rankenėlė ESEN SKV 96SKV140
GamintojasNerastas
Kodas96SKV140
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Analogai kodai: 8E0827574C8E0827574C3FZ
Tinka automobiliams: AUDI A4 B6 Avant, A4 B7; SEAT EXEO
Detali informacija:
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.6 (75kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (110kW, 2001.09 > 2002.07)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (110kW, 2001.09 > 2002.07)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (74kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (85kW, 2004.06 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (96kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro (96kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 (96kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 FSI (110kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 (120kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 (125kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI (114kW, 2001.09 > 2002.07)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI quattro (132kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 (160kW, 2001.04 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 (162kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro (160kW, 2001.04 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro (162kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) S4 quattro (253kW, 2003.03 > 2004.12)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.6 (75kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI (85kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 (96kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.09)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (93kW, 2005.11 > 2006.11)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (100kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (120kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (103kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (120kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI (125kW, 2006.10 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.5 TDI (120kW, 2004.11 > 2006.05)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.7 TDI (120kW, 2005.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.7 TDI (132kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 (160kW, 2004.11 > 2006.05)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 quattro (160kW, 2004.11 > 2006.07)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro (150kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) RS4 quattro (309kW, 2005.09 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) S4 quattro (253kW, 2004.11 > 2008.06)
SEAT EXEO (3R2) 1.6 (75kW, 2009.03 > 2010.09)
SEAT EXEO (3R2) 1.8 T (110kW, 2008.12 > 2010.05)
SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI (88kW, 2010.09 > .)
SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI (118kW, 2010.05 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (88kW, 2008.12 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (105kW, 2008.12 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (125kW, 2009.02 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI (147kW, 2009.03 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI (155kW, 2010.05 > .)