Kuro filtras CHAMPION CFF100570
GamintojasCHAMPION
KodasCFF100570
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]135
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
tiesioginis filtras
Įleidimo angos skersmuo [mm]
8
įleidimo angos Ø [mm]
8
Išleidimo angos skersmuo [mm]
išleidimo angos Ø [mm]
Išorinis skersmuo [mm]
70
išorinis skersmuo [mm]
71
pakuotės aukštis [cm]
16
pakuotės ilgis [cm]
8,5
pakuotės plotis [cm]
8,5
pakuotės tipas
dėžutė
Tinka automobiliams: MAZDA 626 V, 626 V Hatchback, 626 V Station Wagon
Detali informacija:
MAZDA 626 V (GF) 1.8 (GF8P) (66kW, 1997.05 > 1999.12)
MAZDA 626 V (GF) 1.8 (GF8P) (74kW, 1999.12 > 2002.10)
MAZDA 626 V (GF) 2.0 (GFEP) (100kW, 1998.04 > 2002.10)
MAZDA 626 V (GF) 2.0 (GFEP, GF12) (85kW, 1997.05 > 2002.10)
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.8 (GF8P) (66kW, 1997.05 > 1999.12)
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.9 (GF8P) (74kW, 1999.12 > 2002.10)
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 (GFEP) (85kW, 1997.05 > 2002.10)
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 H.P. (GFEP) (100kW, 1998.02 > 2002.10)
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.8 (GW8W) (66kW, 1998.02 > 2000.01)
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.8 (GW8W) (74kW, 2000.01 > 2002.10)
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 (GWEW) (85kW, 1998.02 > 2002.10)
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 H.P. (GWEW) (100kW, 1998.02 > 2002.10)