Stabdžių apkaba NTY HZP-TY-078
GamintojasNTY
KodasHZP-TY-078
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
HZP-TY-078
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
porinis gaminio numeris
HZP-TY-077
Analogai kodai: 47730124504773012451
Tinka automobiliams: TOYOTA COROLLA, COROLLA Compact, COROLLA Liftback, COROLLA universalas
Detali informacija:
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI (EE101_, EE101R) (55kW, 1995.09 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101) (65kW, 1992.07 > 1995.09)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101_, AE101R) (78kW, 1994.09 > 1997.12)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_, AE101R) (84kW, 1995.09 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 (EE111_, EE111R) (63kW, 1997.04 > 2000.02)