Vidaus pūtiklis DENSO DEA02008
GamintojasDENSO
KodasDEA02008
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Bruto svoris [g]
1125
Bruto svoris [g]
2100
įtampa [V]
12
Kištukinių kontaktų skaičius
2
sukimo kryptis
rotacija pagal laikrodžio rodyklę
vairuotojo padėtis
vairas kairėje
Analogai kodai: 8T1820021
Detali informacija:
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro (110kW, 2013.05 > 2016.05)
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro (130kW, 2011.11 > 2016.05)
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro (140kW, 2013.09 > 2016.05)
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2013.05 > 2016.05)
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro (165kW, 2013.05 > 2016.05)
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 3.0 TDI quattro (180kW, 2012.01 > 2016.05)
AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI (125kW, 2011.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI quattro (125kW, 2011.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI (110kW, 2013.05 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI (130kW, 2011.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI (140kW, 2013.09 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro (110kW, 2013.05 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro (130kW, 2011.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro (140kW, 2013.09 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI (165kW, 2013.05 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2013.05 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro (165kW, 2013.05 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TDI (150kW, 2011.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TDI quattro (180kW, 2011.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2012.02 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI (125kW, 2011.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI quattro (125kW, 2011.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI (110kW, 2013.05 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI (130kW, 2011.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI (140kW, 2013.09 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro (110kW, 2013.05 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro (130kW, 2011.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro (140kW, 2013.09 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI (165kW, 2013.05 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI quattro (165kW, 2013.05 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI (150kW, 2011.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI quattro (180kW, 2011.11 > 2015.12)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2012.02 > 2015.12)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI (120kW, 2008.08 > .)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI (130kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI (140kW, 2013.09 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro (130kW, 2011.12 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro (140kW, 2013.09 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI (165kW, 2013.05 > 2016.05)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2012.03 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro (165kW, 2013.05 > 2016.05)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI (150kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro (160kW, 2015.05 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro (180kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2011.12 > 2017.01)
AUDI A5 (8T3) S5 quattro (245kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 1.8 TFSI (125kW, 2011.10 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 2.0 TDI (105kW, 2011.10 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 2.0 TDI (130kW, 2011.10 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 2.0 TDI (140kW, 2013.09 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 2.0 TDI quattro (130kW, 2012.01 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 2.0 TDI quattro (140kW, 2013.09 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 2.0 TFSI quattro (165kW, 2013.05 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 3.0 TDI (150kW, 2011.10 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 3.0 TDI quattro (180kW, 2011.10 > .)
AUDI A5 kabrioletas (8F7) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2011.11 > .)
AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI (125kW, 2011.08 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI (130kW, 2015.05 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (110kW, 2013.05 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (130kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI (140kW, 2013.09 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro (130kW, 2011.12 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro (140kW, 2013.09 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI (165kW, 2013.05 > 2016.05)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI (169kW, 2015.08 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro (155kW, 2009.09 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro (165kW, 2013.05 > 2016.05)
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro (169kW, 2015.08 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI (150kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro (160kW, 2015.05 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro (180kW, 2011.10 > 2017.01)
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2011.12 > 2017.01)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI (100kW, 2010.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI (110kW, 2013.05 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro (110kW, 2013.05 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro (130kW, 2012.06 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro (140kW, 2013.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2013.05 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro (165kW, 2012.06 > .)
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro (169kW, 2015.08 > .)
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro (180kW, 2012.06 > .)
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro (184kW, 2012.06 > .)
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro (190kW, 2013.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TFSI quattro (200kW, 2012.06 > .)
AUDI Q5 (8RB) SQ5 TDI quattro (230kW, 2012.12 > .)
AUDI Q5 (8RB) SQ5 TDI quattro (240kW, 2015.04 > .)
AUDI Q5 (8RB) SQ5 TDI quattro (250kW, 2015.11 > .)
AUDI Q5 (8RB) SQ5 TFSI quattro (260kW, 2013.05 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 2.0 (185kW, 2015.10 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.0 GTS (265kW, 2015.10 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.0 S (250kW, 2014.02 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.0 S Diesel (155kW, 2014.02 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.0 S Diesel (184kW, 2014.02 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.0 S Diesel (190kW, 2014.02 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.6 Turbo (294kW, 2014.02 > .)
PORSCHE MACAN (95B) 3.6 Turbo (324kW, 2016.09 > .)