Paskirstymo grandinės komplektas IJS GROUP 40-1188FK
GamintojasIJS GROUP
Kodas40-1188FK
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
aukštis [cm]
6,7
grandinės grandžių skaičius
132
grandinės tipas
šarnyrinė grandinė
grandinės tipas
Simplex
uždaryta grandinė
pakuotės gylis [cm]
24,7
pakuotės plotis [cm]
33,3
Detali informacija:
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi (88kW, 2011.04 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi (92kW, 2011.04 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi (110kW, 2011.11 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 (92kW, 2011.04 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 (110kW, 2011.04 > .)
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 (118kW, 2015.05 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD (74kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD (92kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT Autobusas (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD (100kW, 2011.09 > .)
FORD TRANSIT komercinis (FA_ _) 2.2 TDCi 4x4 (92kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT komercinis (FA_ _) 2.2 TDCi RWD (74kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT komercinis (FA_ _) 2.2 TDCi RWD (92kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT komercinis (FA_ _) 2.2 TDCi RWD (114kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 4x4 (92kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD (74kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD (92kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT plokščiadugnis / važiuoklė (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD (114kW, 2011.10 > .)
FORD TRANSIT V363 autobusas (FAD, FBD) 2.2 TDCi (92kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 autobusas (FAD, FBD) 2.2 TDCi 4x4 (92kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 autobusas (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD (74kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 autobusas (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD (92kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 autobusas (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD (114kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 autobusas (FAD, FBD) 2.2 TDCi visų ratų pavara (114kW, 2014.12 > .)
FORD TRANSIT V363 komercinis (FCD, FDD) 2.2 TDCi (92kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 komercinis (FCD, FDD) 2.2 TDCi 4x4 (92kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 komercinis (FCD, FDD) 2.2 TDCi 4x4 (114kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 komercinis (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD (74kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 komercinis (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD (92kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 komercinis (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD (114kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 plokščiadugnis / važiuoklė (FED, FFD) 2.2 TDCi (92kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 plokščiadugnis / važiuoklė (FED, FFD) 2.2 TDCi 4x4 (92kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 plokščiadugnis / važiuoklė (FED, FFD) 2.2 TDCi 4x4 (114kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 plokščiadugnis / važiuoklė (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD (74kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 plokščiadugnis / važiuoklė (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD (92kW, 2014.05 > .)
FORD TRANSIT V363 plokščiadugnis / važiuoklė (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD (114kW, 2014.05 > .)
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) (90kW, 2011.08 > .)
LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) (90kW, 2011.08 > .)
LAND ROVER DEFENDER plokščiadugnis / važiuoklė (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) (90kW, 2011.08 > .)
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.2 Td4 4x4 (L316) (90kW, 2011.08 > .)
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.2 Td4 4x4 (L316) (110kW, 2015.02 > 2016.02)