Valytuvo trauklė ESEN SKV 05SKV063
GamintojasNerastas
Kodas05SKV063
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Kištukinių kontaktų skaičius
4
montavimo vieta
priekis
papildomas gaminys / papildoma informacija
su elektros varikliu
Tinka automobiliams: OPEL CORSA D, CORSA D hečbekas, CORSA E, CORSA E hečbekas
Detali informacija:
OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68) (44kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68) (48kW, 2010.01 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) (51kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) (59kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) (63kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) (59kW, 2009.09 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) (61kW, 2011.06 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) (63kW, 2011.08 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) (55kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) (66kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) (70kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) (64kW, 2009.09 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) (66kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) (74kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) (88kW, 2012.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) (64kW, 2009.09 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) (66kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) (110kW, 2007.02 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) (141kW, 2007.02 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) (155kW, 2011.06 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) (92kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) (96kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D hečbekas (S07) 1.0 (L08) (44kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D hečbekas (S07) 1.0 (L08) (48kW, 2010.01 > .)
OPEL CORSA D hečbekas (S07) 1.2 (L08) (51kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D hečbekas (S07) 1.2 (L08) (59kW, 2009.07 > .)
OPEL CORSA D hečbekas (S07) 1.2 (L08) (63kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D hečbekas (S07) 1.3 CDTI (L08) (55kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D hečbekas (S07) 1.3 CDTI (L08) (66kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D hečbekas (S07) 1.3 CDTI (L08) (70kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) (66kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) (85kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.2 (08, 68) (51kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) (55kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) (70kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) (55kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) (66kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) (64kW, 2015.11 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) (66kW, 2015.03 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) (74kW, 2014.09 > 2019.06)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) (110kW, 2015.03 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.6 Turbo (08, 68) (152kW, 2015.03 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.2 (08) (51kW, 2015.01 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.3 CDTI (08) (55kW, 2015.01 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.3 CDTI (08) (70kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.4 (08) (55kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.4 (08) (66kW, 2014.09 > .)