Dujinė spyruoklė, bagažinė ESEN SKV 52SKV307
GamintojasNerastas
Kodas52SKV307
dizainas
su spoileriu
eiga [mm]
100
ilgis [mm]
280
išstūmimo jėga [N]
660
korpuso ilgis [mm]
165
montavimo vieta
galinis
montavimo vieta
kairė ir dešinė
transporto priemonės galinės durys
stūmoklio skersmuo [mm]
8
varžto skersmuo iki [mm]
10
Analogai kodai: 8A5827552A
Tinka automobiliams: AUDI 80 B4 sedanas
Detali informacija:
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 1.6 (52kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 1.6 E (74kW, 1993.06 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 1.9 TD (55kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 1.9 TDI (66kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.0 (66kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.0 E (85kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.0 E 16V (101kW, 1991.09 > 1992.07)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.0 E 16V (103kW, 1992.08 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.0 E 16V quattro (103kW, 1992.04 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.0 E quattro (85kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.3 E (98kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.3 E quattro (98kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.6 (110kW, 1992.07 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.6 quattro (110kW, 1992.06 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.8 (128kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.8 quattro (128kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) S2 quattro (169kW, 1993.02 > 1994.12)