                                FA1                                                EP1100950, FA1
Tarpiklis, svirties dangtis FA1 EP1100950
GamintojasFA1
KodasEP1100950
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Analogai kodai: 03G103483BEP1100-950
Tinka automobiliams: AUDI A4 B7, A4 B7 Avant, A6 C6, A6 C6 Avant
Detali informacija:
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.09)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (93kW, 2005.11 > 2006.11)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (100kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (120kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (120kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.09)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (93kW, 2005.11 > 2006.11)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (100kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (120kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (120kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (100kW, 2004.07 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (103kW, 2004.07 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (100kW, 2005.06 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (103kW, 2005.06 > 2008.10)