Valytuvo variklis ESEN SKV 19SKV075
GamintojasNerastas
Kodas19SKV075
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
įtampa [V]
12
montavimo vieta
priekis
Detali informacija:
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V (55kW, 1998.10 > 1999.09)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V (55kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V (74kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel (75kW, 2002.01 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V (85kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel (85kW, 2002.09 > 2004.07)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi (55kW, 1999.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V (96kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS (158kW, 2002.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 (127kW, 2002.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I dėžės kėbulas / universalas (DNW) 1.4 (55kW, 1999.04 > 2005.03)
FORD FOCUS I dėžės kėbulas / universalas (DNW) 1.6 (74kW, 1999.04 > 2005.03)
FORD FOCUS I dėžės kėbulas / universalas (DNW) 1.8 (85kW, 1999.04 > 2005.03)
FORD FOCUS I dėžės kėbulas / universalas (DNW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2005.03)
FORD FOCUS I dėžės kėbulas / universalas (DNW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.08 > 2005.03)
FORD FOCUS I dėžės kėbulas / universalas (DNW) 1.8 TDDi (55kW, 1999.08 > 2005.03)
FORD FOCUS I dėžės kėbulas / universalas (DNW) 1.8 TDDi (66kW, 1998.08 > 2005.03)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.4 16V (55kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.6 16V (74kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 16V (85kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi (55kW, 2001.08 > 2005.03)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 2.0 16V (96kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V (55kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V (74kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V (85kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 BiFuel (82kW, 2003.02 > 2005.01)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi (55kW, 1999.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V (96kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 (127kW, 2002.08 > 2004.11)