Dujinė spyruoklė, bagažinė ESEN SKV 52SKV375
GamintojasNerastas
Kodas52SKV375
eiga [mm]
235
ilgis [mm]
550
išstūmimo jėga [N]
850
korpuso ilgis [mm]
300
korpuso skersmuo [mm]
22
montavimo vieta
galinis
montavimo vieta
kairė ir dešinė
transporto priemonės galinės durys
stūmoklio skersmuo [mm]
10
transporto priemonės įranga
transporto priemonėms be galinio lango valytuvo
varžto skersmuo iki [mm]
10
Analogai kodai: 614265786VBV406A10BA
Detali informacija:
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.0 (66kW, 1991.09 > 1994.09)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) (84kW, 1995.09 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.0 CNG (84kW, 1994.06 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS) (72kW, 1991.09 > 1994.07)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL) (56kW, 1994.07 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS) (85kW, 1997.08 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS) (51kW, 1994.08 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS) (51kW, 1991.08 > 1994.07)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS) (59kW, 1991.09 > 1994.07)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS) (63kW, 1995.01 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS) (63kW, 1992.10 > 1994.07)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 TD (EB_, ED_, ES_) (55kW, 1994.08 > 2000.06)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS) (74kW, 1994.07 > 2000.03)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS) (74kW, 1991.09 > 1994.07)
FORD TRANSIT Autobusas (E_ _) 2.9 i (107kW, 1991.01 > 1994.09)
FORD TRANSIT Autobusas (T_ _) 1.6 (TBL, TES) (46kW, 1985.12 > 1989.01)
FORD TRANSIT Autobusas (T_ _) 2.0 (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) (57kW, 1985.11 > 1992.09)
FORD TRANSIT Autobusas (T_ _) 2.0 Cat (TBS, TCL, TCS) (57kW, 1985.12 > 1992.09)
FORD TRANSIT Autobusas (T_ _) 2.5 D (60kW, 1985.12 > 1989.01)
FORD TRANSIT Autobusas (T_ _) 2.5 D (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) (50kW, 1985.12 > 1989.01)
FORD TRANSIT Autobusas (T_ _) 2.5 D (TBS, TEL, TES) (52kW, 1988.09 > 1992.09)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.0 (66kW, 1991.09 > 1994.06)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.0 (EAL, EAS) (84kW, 1994.06 > 2000.03)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.0 i (EAL, EAS) (72kW, 1991.09 > 1994.06)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) (51kW, 1991.05 > 1994.06)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) (51kW, 1994.06 > 2000.03)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) (56kW, 1994.06 > 2000.03)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) (63kW, 1992.10 > 1994.06)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) (85kW, 1999.05 > 2000.03)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 DI (EAS, EAL) (59kW, 1991.05 > 1994.06)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 TD (EAL, EAS) (63kW, 1994.06 > 2000.03)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 TD (EAS) (55kW, 1998.10 > 2000.03)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 TD (EAS, EAL) (74kW, 1991.05 > 1994.06)
FORD TRANSIT Komercinis (E_ _) 2.5 TDI (EAL, EAS) (74kW, 1994.06 > 2000.03)
FORD TRANSIT komercinis (T_ _) 1.6 (TAS) (46kW, 1985.09 > 1992.09)
FORD TRANSIT komercinis (T_ _) 2.0 (56kW, 1985.10 > 1991.03)
FORD TRANSIT komercinis (T_ _) 2.0 (TAL, TAS, TGL, TWS) (57kW, 1985.09 > 1992.09)
FORD TRANSIT komercinis (T_ _) 2.5 D (60kW, 1985.10 > 1991.03)
FORD TRANSIT komercinis (T_ _) 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) (50kW, 1986.01 > 1991.09)
FORD TRANSIT komercinis (T_ _) 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) (52kW, 1988.10 > 1991.09)
FORD TRANSIT TOURNEO autobusas 2.0 (84kW, 1994.11 > 2000.12)
FORD TRANSIT TOURNEO autobusas 2.5 DI (51kW, 1994.11 > 2000.12)
FORD TRANSIT TOURNEO autobusas 2.5 DI (56kW, 1994.11 > 2000.12)
FORD TRANSIT TOURNEO autobusas 2.5 TD (63kW, 1994.11 > 2000.12)
FORD TRANSIT TOURNEO autobusas 2.5 TD (74kW, 1998.04 > 2000.12)