ESEN SKV 52SKV003
GamintojasNerastas
Kodas52SKV003
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
eiga [mm]
290
ilgis [mm]
665
išstūmimo jėga [N]
375
korpuso ilgis [mm]
355
korpuso skersmuo [mm]
18
montavimo taškų skersmuo [mm]
16
montavimo vieta
dešinė
montavimo vieta
gaubtas
priekis
stūmoklio skersmuo [mm]
8
varžto skersmuo iki [mm]
10
Analogai kodai: 8A0823360A
Tinka automobiliams: AUDI 80 B4 Avant, 80 B4 Sedanas, CABRIOLET B3
Detali informacija:
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.6 E (74kW, 1993.06 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.9 TD (55kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.9 TDI (66kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 (66kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E (85kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E 16V (103kW, 1993.02 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E 16V quattro (103kW, 1992.12 > 1995.07)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.3 E (98kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.3 E quattro (98kW, 1991.09 > 1994.11)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 (110kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 quattro (110kW, 1992.07 > 1995.07)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8 (128kW, 1991.09 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8 quattro (128kW, 1992.08 > 1995.07)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) RS2 quattro (232kW, 1994.03 > 1995.05)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) S2 quattro (169kW, 1993.02 > 1995.07)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 1.6 (52kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 1.6 E (74kW, 1993.06 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 1.9 TD (55kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 1.9 TDI (66kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.0 (66kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.0 E (85kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.0 E 16V (101kW, 1991.09 > 1992.07)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.0 E 16V (103kW, 1992.08 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.0 E 16V quattro (103kW, 1992.04 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.0 E quattro (85kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.3 E (98kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.3 E quattro (98kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.6 (110kW, 1992.07 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.6 quattro (110kW, 1992.06 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.8 (128kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) 2.8 quattro (128kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 Sedanas (8C2) S2 quattro (169kW, 1993.02 > 1994.12)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 1.8 (92kW, 1997.01 > 2000.08)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 1.9 TDI (66kW, 1995.06 > 2000.08)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.0 E (85kW, 1993.01 > 1998.07)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.3 E (98kW, 1991.05 > 1994.07)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.6 (110kW, 1993.06 > 2000.08)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.8 (128kW, 1992.11 > 2000.08)