Spyruoklė SKF VKDL 31108
GamintojasSKF
KodasVKDL31108
ilgis [mm]
292
Išorinis skersmuo [mm]
131
montavimo vieta
galinė ašis
ričių skaičius
6,9
vielos skersmuo [mm]
13,75
Analogai kodai: 8E0511115CQ
Tinka automobiliams: AUDI A4 B6
Detali informacija:
AUDI A4 B6 (8E2) 1.6 (75kW, 2000.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (110kW, 2000.11 > 2002.07)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (110kW, 2000.11 > 2002.07)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (74kW, 2001.05 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (85kW, 2004.06 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro (96kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 (96kW, 2000.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 FSI (110kW, 2002.07 > 2004.12)