Spyruoklė SKF VKDL 31030
GamintojasSKF
KodasVKDL31030
ilgis [mm]
339
Išorinis skersmuo [mm]
142
montavimo vieta
priekinė ašis
ričių skaičius
5,7
vielos skersmuo [mm]
12,75
Analogai kodai: 3C0411105C
Detali informacija:
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI (112kW, 2009.03 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI (118kW, 2008.03 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4 (112kW, 2009.03 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4 (118kW, 2008.11 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI (103kW, 2008.03 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI (125kW, 2008.07 > .)
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V (103kW, 2009.01 > .)
SKODA SUPERB II universalas (3T5) 1.8 TSI (112kW, 2009.10 > .)
SKODA SUPERB II universalas (3T5) 1.8 TSI (118kW, 2009.10 > .)
SKODA SUPERB II universalas (3T5) 1.8 TSI 4x4 (112kW, 2009.10 > .)
SKODA SUPERB II universalas (3T5) 1.8 TSI 4x4 (118kW, 2009.10 > .)
SKODA SUPERB II universalas (3T5) 2.0 TDI (103kW, 2009.10 > 2010.03)
SKODA SUPERB II universalas (3T5) 2.0 TDI (125kW, 2009.10 > .)
SKODA SUPERB II universalas (3T5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2009.10 > .)
SKODA SUPERB II universalas (3T5) 2.0 TDI 16V 4x4 (103kW, 2010.11 > .)
SKODA SUPERB II universalas (3T5) 2.0 TDI 4x4 (125kW, 2009.10 > .)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI (135kW, 2015.05 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2011.11 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2011.11 > 2013.01)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion (130kW, 2012.12 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 3.6 FSI 4motion (220kW, 2011.11 > 2016.12)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI EcoFuel (110kW, 2009.01 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI (112kW, 2009.11 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI (118kW, 2007.05 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (88kW, 2005.11 > 2007.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (100kW, 2005.03 > 2010.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (103kW, 2005.03 > 2009.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (120kW, 2005.08 > 2009.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (125kW, 2005.08 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.03 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI (147kW, 2005.07 > 2010.07)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI EcoFuel (110kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI (118kW, 2007.05 > 2011.10)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (88kW, 2005.11 > 2007.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (90kW, 2005.08 > 2006.02)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (100kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (103kW, 2005.08 > 2009.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (120kW, 2005.08 > 2009.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (125kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI (147kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI (90kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI (118kW, 2012.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI EcoFuel (110kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI MultiFuel (118kW, 2010.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI (77kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI (118kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (100kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (125kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (130kW, 2012.12 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 3.6 FSI 4motion (220kW, 2011.01 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI (90kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI (118kW, 2012.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel (110kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel (118kW, 2010.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI (77kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI (118kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (100kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (125kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (130kW, 2012.12 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion (220kW, 2011.01 > 2014.12)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2009.08 > 2012.01)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2009.11 > 2012.01)
VW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion (220kW, 2008.06 > 2010.05)