Spyruoklė SKF VKDL 31007
GamintojasSKF
KodasVKDL31007
Kokybės klasėAukščiausia
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
344
Išorinis skersmuo [mm]
140
montavimo vieta
priekinė ašis
papildomas gaminys / papildoma informacija
be įvorės
ričių skaičius
5,3
spalvos žymėjimas - 1 spalva
rožinė
spalvos žymėjimas - 1 spalva
tamsiai rožinė
spalvos žymėjimas - 2 spalva
oranžinė
spalvos žymėjimas - 3 spalva
mėlyna (2x)
spyruoklės forma
sraigtinė spiralė su pastovaus diametro viela
vielos skersmuo [mm]
12,25
Analogai kodai: 1K0411105BC1K0411105BD
Detali informacija:
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI (77kW, 2009.06 > 2013.04)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI (112kW, 2009.03 > .)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI (118kW, 2007.06 > 2013.04)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI (77kW, 2004.06 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI (110kW, 2004.11 > 2008.10)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI (81kW, 2010.03 > 2013.06)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI (100kW, 2004.02 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI (103kW, 2005.11 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.02 > 2013.04)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI (77kW, 2009.06 > 2013.04)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI (112kW, 2009.03 > .)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI (118kW, 2007.06 > 2013.04)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI (77kW, 2004.09 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI (110kW, 2004.11 > 2008.10)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI (81kW, 2010.03 > 2013.06)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI (103kW, 2005.11 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V (100kW, 2004.02 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.02 > 2013.05)
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI (110kW, 2014.07 > 2018.09)
VW BEETLE kabrioletas (5C7, 5C8) 2.0 TDI (81kW, 2014.06 > 2018.09)
VW BEETLE kabrioletas (5C7, 5C8) 2.0 TDI (110kW, 2014.09 > 2018.09)
VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI (90kW, 2007.11 > 2015.08)
VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI (118kW, 2008.05 > 2015.08)
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI (110kW, 2006.03 > 2008.05)
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI (100kW, 2010.11 > 2015.08)
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V (103kW, 2008.05 > 2015.08)
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI (147kW, 2006.03 > 2015.08)
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI (155kW, 2009.11 > 2015.08)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI (66kW, 2005.05 > 2008.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI (77kW, 2005.01 > 2009.01)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI (96kW, 2005.05 > 2007.05)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI (100kW, 2005.05 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI (103kW, 2005.12 > 2009.05)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.01 > 2013.12)
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI (103kW, 2006.05 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI (125kW, 2005.11 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI (77kW, 2003.10 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion (77kW, 2004.08 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI (100kW, 2003.10 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI (103kW, 2004.12 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI (125kW, 2005.11 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V (103kW, 2003.10 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2004.08 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2004.08 > 2008.11)
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 (59kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (90kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 (75kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 MultiFuel (75kW, 2007.11 > 2009.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI (77kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion (77kW, 2008.01 > 2009.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI (100kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI (103kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI (63kW, 2010.05 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI (77kW, 2009.05 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI (77kW, 2009.02 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (81kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (100kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (103kW, 2008.10 > 2013.05)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 1.4 TSI (90kW, 2011.11 > .)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 1.4 TSI (92kW, 2013.11 > 2016.05)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 1.4 TSI (110kW, 2013.11 > 2016.05)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 1.4 TSI (118kW, 2011.03 > .)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 1.6 TDI (77kW, 2011.03 > .)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI (63kW, 2010.07 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI (77kW, 2009.08 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI (77kW, 2009.07 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion (77kW, 2009.07 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI (100kW, 2009.07 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI (103kW, 2009.07 > 2013.07)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (103kW, 2006.07 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (118kW, 2008.07 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (125kW, 2006.07 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI (77kW, 2009.06 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI (77kW, 2005.08 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI (103kW, 2005.10 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI (125kW, 2006.10 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.08 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI (147kW, 2005.10 > 2010.10)