Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys KAMOKA JQ101348
GamintojasKAMOKA
KodasJQ101348
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]65
aukštis [mm]65,5
plotis [mm]180
plotis [mm]180,1
storis [mm]18
storis [mm]18,4
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
priekinė ašis
stabdžių sistema
ATE
susidėvėjimo įspėjimo kontaktas
neparengta susidėvėjimo indikatoriui
Detali informacija:
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost (103kW, 2017.10 > .)
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost (110kW, 2014.09 > .)
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost (134kW, 2014.09 > .)
FORD FOCUS III 1.5 TDCi (70kW, 2014.09 > .)
FORD FOCUS III 1.5 TDCi (88kW, 2014.09 > .)
FORD FOCUS III 1.5 TDCi ECOnetic (77kW, 2014.09 > .)
FORD FOCUS III 2.0 ST (184kW, 2012.07 > .)
FORD FOCUS III 2.0 TDCi (110kW, 2014.11 > .)
FORD FOCUS III 2.0 TDCi ST (136kW, 2014.11 > .)
FORD FOCUS III Electric (107kW, 2013.07 > .)
FORD FOCUS III Hečbekas 1.5 EcoBoost (110kW, 2014.09 > .)
FORD FOCUS III Hečbekas 1.5 TDCi (70kW, 2014.09 > .)
FORD FOCUS III Hečbekas 1.5 TDCi (88kW, 2014.09 > .)
FORD FOCUS III Hečbekas 2.0 TDCi (110kW, 2014.11 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.0 EcoBoost (103kW, 2017.10 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.5 EcoBoost (110kW, 2014.11 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.5 EcoBoost (134kW, 2014.11 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.5 TDCi (70kW, 2014.11 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.5 TDCi (88kW, 2014.11 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.5 TDCi ECOnetic (77kW, 2014.11 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 2.0 TDCi (110kW, 2014.11 > .)
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost (103kW, 2017.10 > .)
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost (110kW, 2014.09 > .)
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost (134kW, 2014.09 > .)
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi (70kW, 2014.09 > .)
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi (88kW, 2014.09 > .)
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi ECOnetic (77kW, 2014.09 > .)
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST (184kW, 2012.07 > .)
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi (110kW, 2014.11 > .)
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi ST (136kW, 2014.11 > .)
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 (110kW, 2016.07 > .)
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 (129kW, 2018.08 > .)
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 (134kW, 2014.09 > .)
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost E85 (110kW, 2019.02 > 2019.11)
FORD KUGA II (DM2) 1.5 TDCi (88kW, 2016.07 > .)
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 (110kW, 2013.03 > .)
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 (134kW, 2013.03 > .)
FORD KUGA II (DM2) 2.0 4x4 (179kW, 2013.03 > 2016.06)
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 (169kW, 2019.03 > .)
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 (178kW, 2017.08 > .)
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi (85kW, 2013.03 > .)
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi (88kW, 2014.09 > .)
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi (100kW, 2013.03 > .)
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi (103kW, 2013.03 > .)
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi (110kW, 2014.09 > .)
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 (100kW, 2013.03 > .)
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 (103kW, 2013.03 > .)
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 (110kW, 2014.09 > .)
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 (120kW, 2013.03 > .)
FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 (132kW, 2014.09 > .)
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost (88kW, 2019.06 > .)
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 (129kW, 2019.06 > .)
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 (134kW, 2014.09 > .)
FORD KUGA II VAN 1.5 TDCi (88kW, 2019.01 > .)
FORD KUGA II VAN 2.0 TDCi (88kW, 2019.06 > .)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 autobusiukas 1.0 EcoBoost (74kW, 2013.11 > .)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 autobusiukas 1.5 EcoBlue (55kW, 2018.05 > .)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 autobusiukas 1.5 EcoBlue (74kW, 2018.05 > .)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 autobusiukas 1.5 EcoBlue (88kW, 2018.05 > .)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 autobusiukas 1.5 TDCi (55kW, 2015.05 > .)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 autobusiukas 1.5 TDCi (74kW, 2015.05 > .)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 autobusiukas 1.5 TDCi (88kW, 2015.05 > .)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 autobusiukas 1.6 EcoBoost (110kW, 2013.11 > .)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 autobusiukas 1.6 TDCi (55kW, 2013.09 > .)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 autobusiukas 1.6 TDCi (70kW, 2013.09 > .)
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 autobusiukas 1.6 TDCi (85kW, 2013.09 > .)
FORD TRANSIT CONNECT autobusiukas 1.5 EcoBlue (55kW, 2018.05 > .)
FORD TRANSIT CONNECT autobusiukas 1.5 EcoBlue (74kW, 2018.05 > .)
FORD TRANSIT CONNECT autobusiukas 1.5 EcoBlue (88kW, 2015.05 > .)
FORD TRANSIT CONNECT autobusiukas 1.5 TDCi (55kW, 2015.08 > .)
FORD TRANSIT CONNECT autobusiukas 1.5 TDCi (74kW, 2015.05 > .)
FORD TRANSIT CONNECT autobusiukas 1.5 TDCi (88kW, 2015.05 > .)
FORD TRANSIT CONNECT autobusiukas 1.6 TDCi (55kW, 2013.09 > .)
FORD TRANSIT CONNECT autobusiukas 1.6 TDCi (70kW, 2013.09 > .)
FORD TRANSIT CONNECT autobusiukas 1.6 TDCi (85kW, 2013.09 > .)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgonas / erdvus limuzinas 1.0 EcoBoost (74kW, 2013.11 > .)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgonas / erdvus limuzinas 1.5 EcoBlue (55kW, 2018.05 > .)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgonas / erdvus limuzinas 1.5 EcoBlue (74kW, 2018.05 > .)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgonas / erdvus limuzinas 1.5 EcoBlue (88kW, 2018.05 > .)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgonas / erdvus limuzinas 1.5 TDCi (55kW, 2015.08 > .)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgonas / erdvus limuzinas 1.5 TDCi (74kW, 2015.05 > .)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgonas / erdvus limuzinas 1.5 TDCi (88kW, 2015.05 > .)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 EcoBoost (110kW, 2013.11 > .)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 TDCi (55kW, 2013.09 > .)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 TDCi (70kW, 2013.09 > .)
FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 TDCi (85kW, 2013.09 > .)