Vikšro valdymo svirtis NTY ZWD-FT-016
GamintojasNTY
KodasZWD-FT-016
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
ZWD-FT-016
montavimo vieta
apatinis
montavimo vieta
dešinė
išor.
priekinė ašis
priekinė ašis, dešinė
Neto svoris [g]
3500
porinis gaminio numeris
ZWD-FT-017
vairavimo mechanizmo tipas
valdymo svirtis
Detali informacija:
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. (930.A3) (66kW, 1994.07 > 1996.12)
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) (76kW, 1996.12 > 2001.01)
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 16V T.S. (930.A2C) (82kW, 1997.09 > 2000.12)
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. (930.A2) (76kW, 1994.10 > 1996.12)
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2) (88kW, 1996.12 > 2001.01)
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.7 i.e. 16V (930.A1) (95kW, 1994.10 > 1996.12)
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V (930.A1A) (106kW, 1998.03 > 2001.01)
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A) (103kW, 1996.12 > 1998.12)
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.9 JTD (930.A4B) (77kW, 1999.02 > 2001.01)
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.9 TD (930.A4) (66kW, 1994.10 > 1999.02)
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V (930.A5) (114kW, 1998.03 > 2001.01)
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5) (110kW, 1995.10 > 2001.01)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. (930.B3) (66kW, 1994.12 > 1996.12)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A) (76kW, 1996.11 > 2001.01)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 16V T.S. (930.B2C) (82kW, 1997.09 > 2000.12)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. (930.B2) (76kW, 1994.12 > 1996.12)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C) (88kW, 1996.11 > 2001.01)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.7 i.e. 16V (930.B1) (95kW, 1994.12 > 1996.12)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) (103kW, 1996.11 > 2001.01)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) (106kW, 1998.03 > 2001.01)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 JTD (930.B4B) (77kW, 1999.02 > 2001.01)
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 TD (930.B4A) (66kW, 1994.12 > 1999.02)
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V (930.B5) (114kW, 1998.03 > 2001.01)
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5) (110kW, 1995.10 > 2001.01)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. (167.A6A) (88kW, 1996.05 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) (85kW, 1993.04 > 1996.04)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. (167.A4G) (83kW, 1993.04 > 1996.04)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) (103kW, 1996.05 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A) (77kW, 1992.02 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. (167A4) (95kW, 1992.02 > 1993.06)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) (93kW, 1992.01 > 1996.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.9 TD (167.A3B, 167.A3) (66kW, 1993.04 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) (137kW, 1992.01 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) (140kW, 1992.01 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D) (104kW, 1992.02 > 1995.02)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2D) (106kW, 1992.02 > 1993.04)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) (110kW, 1995.03 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G) (92kW, 1993.04 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1) (121kW, 1992.02 > 1996.09)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) (120kW, 1992.10 > 1997.12)
ALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3) (106kW, 1998.05 > 2005.10)