sailentblokas NTY ZTP-TY-016A
GamintojasNTY
KodasZTP-TY-016A
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
ZTP-TY-016A
montavimo vieta
apatinė priekinė ašis
Neto svoris [g]
119
Analogai kodai: 48654120704865412090
Detali informacija:
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 12V (EE100_, EE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101) (65kW, 1992.07 > 1995.09)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101_, AE101R) (78kW, 1994.09 > 1997.12)
TOYOTA COROLLA (_E10_) 2.0 D (CE100_, CE100R) (53kW, 1992.07 > 1997.04)
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.3 (EE110) (55kW, 1997.05 > 2001.10)
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.3 (EE111_) (63kW, 1997.05 > 1999.09)
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 (EE111_, EE111R) (63kW, 1997.04 > 2000.02)