Jungčių komplektas, kardaninis velenas NTY NPZ-MZ-016
GamintojasNTY
KodasNPZ-MZ-016
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
NPZ-MZ-016
Išorinis dantr. rato pusėje
26
krumplių skaičius, ABS žiedas
44
montavimo vieta
rato pusė
sandariklio skersmuo [mm]
56
vidinis krumplys, rato pusė
22
Tinka automobiliams: MAZDA 323 C IV, 323 C V, 323 F IV, 323 F V, 323 P V, 323 S IV, 323 S V, MX-3
Detali informacija:
MAZDA 323 C IV (BG) 1.6 (BG6Z) (62kW, 1989.09 > 1991.06)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.6 16V (BG6Z) (65kW, 1991.03 > 1994.10)
MAZDA 323 C V (BA) 1.3 16V (54kW, 1994.08 > 1998.09)
MAZDA 323 C V (BA) 1.5 16V (BA11) (65kW, 1994.08 > 1998.09)
MAZDA 323 F IV (BG) 1.6 (BG6S, BG6P) (62kW, 1989.09 > 1991.06)
MAZDA 323 F V (BA) 1.5 16V (BA11) (65kW, 1994.07 > 1998.09)
MAZDA 323 P V (BA) 1.3 16V (54kW, 1996.10 > 1998.09)
MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V (65kW, 1996.10 > 1998.09)
MAZDA 323 S IV (BG) 1.6 (BG6S) (62kW, 1989.09 > 1991.06)
MAZDA 323 S IV (BG) 1.6 16V (BG6S) (65kW, 1989.08 > 1994.10)
MAZDA 323 S V (BA) 1.3 16V (54kW, 1994.08 > 1998.09)
MAZDA 323 S V (BA) 1.5 16V (BA11) (65kW, 1994.08 > 1998.09)
MAZDA 323 S V (BA) 1.7 TD (60kW, 1994.05 > 1998.09)
MAZDA 323 S V (BA) 2.0 D (52kW, 1996.10 > 1998.09)
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 (65kW, 1991.07 > 1997.10)
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i (79kW, 1994.01 > 1997.10)