Jungčių komplektas, kardaninis velenas NTY NPZ-CT-016
GamintojasNTY
KodasNPZ-CT-016
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamyklinis numeris
NPZ-CT-016
Išorinis dantr. rato pusėje
25
krumplių skaičius 1
22
krumplių skaičius 2
25
krumplių skaičius, ABS žiedas
48
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
Neto svoris [g]
2135
vidinis krumplys, rato pusė
22
Tinka automobiliams: CITROEN C4 I; PEUGEOT 207, 307
Detali informacija:
CITROEN C4 I (LC_) 1.4 16V (65kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 16V (80kW, 2004.11 > 2011.07)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (70kW, 2007.06 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (72kW, 2009.10 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 HDi (50kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V (80kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V VTi (88kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 (55kW, 2000.08 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 16V (65kW, 2003.11 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V (80kW, 2000.08 > 2007.11)